ÖNE ÇIKANLAR :
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 11 Mart 2013 Pazartesi 09:54

Emerson'un neden kadro dışı kaldığı ortaya çıktı!

Emersonun neden kadro dışı kaldığı ortaya çıktı!

Trabzonspor'da kadro dışı kalan Emerson'un teknik direktör Tolunay Kafkas ile arasında ilginç bir diyalog yaşandığı iddia edildi.


Trabzonspor'da kadro dışı kalan Emerson, Janko ve Yasin takımdan ayrı idmanlarına devam ederken, bu isimlerden Emerson'un, "İdmana çıkarım ama maçlara çıkmam" dediği için kadro dışı kaldığı ortaya çıktı.
Parayla ilgili bir sıkıntısı olmayan Emerson'un kadro dışı kalmasının hikayesi ise aynen şöyle.. Cech'in sakatlığı nedeniyle Tolunay Kafkas, Beşiktaş maçı öncesi Emerson'la özel bir görüşme yaparak, "Bu maçta sana şans vereceğim" der. Brezilyalı futbolcu "Dizimde sorun var" yanıtını verince, kulüp doktoru devreye girer ve Emerson'un ciddi bir sorunu olmadığı ortaya çıkar.

'CECH GELİNCE BANA NE OLACAK?'

Sabah'ta yer alan habere göre; İdmanlara çıkan Emerson'a Kafkas bir görüşme daha yapar ama aldığı yanıt bu sefer çok daha farklıdır: "Bu hafta oynarım ama Cech gelince ne olacak? İdmana çıkarım ama maçlara çıkmam" der. Öfkelenen Kafkas, "Bugün sen yarın Cech oynar. Benimle pazarlık yapıyorsun. Sen idman yapmaya devam et" diyerek oyuncuyu kadro dışı bırakır. Kafkas sakatlığı düzelen Cech'i sahaya sürer.

ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER