ÖNE ÇIKANLAR :
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 25 Aralık 2012 Salı 23:45

"Emenike, Fenerbahçe ile görüşmüyor"


Spartak Moskova’nın hocası Valeriy Karpin, ‘Emenike, Fenerbahçe ile görüşüyor’ haberlerini yalanladı. Karpin, “Yakından uzaktan alakası yok.” diye konuştu.

    Futbol dünyasında ara transfer dönemine günler kala, basında futbolcuların transferi ile ilgili doğru yanlış birçok haber yer almaya başladı. Rus basını, Türk basınına ve Türk basını, Rus basınına atıfta bulunarak birçok oyuncunun transferi ile ilgili haber yapıyor.

    Şike olayına karıştığı iddia edilmesinin ardından Fenerbahçe’de forma giyemeden Rusya’nın yolunu tutan Emmanuel Emenike’nin tekrar Türkiye’ye döneceği iddia edildi. Haberlere göre, Fenerbahçe ile Spartak Moskova, Nijeryalı oyuncu için pazarlık yapıyor. Spartak’ın oyuncusu için 15 milyon Euro istediği iddialar arasında yer aldı. Ancak, konuyla ilgili açıklama yapan Spartak takımın hocası Valeriy Karpin iddiaları yalanladı. Karpin, “Emenike’nin geri Fenerbahçe’ye döneceği ile ilgili hiçbir görüşmüyor. Dedikodulara inanmayın.” diye konuştu.

    Emenike, 2011 yılında 10 milyon Euro karşılığında Fenerbahçe’den Moskova’nın Spartak takımına gitmişti. Emenike, bu sezon çıktığı 20 maçta 7 kez rakip fileleri havalandırdı.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER