ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL6°C
Kar Yağışlı
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 05 Şubat 2013 Salı 19:02

"Elazığspor kazanmak zorunda"

"Elazığspor kazanmak zorunda"

Sanica Boru Elazığspor teknik direktörü Yılmaz Vural, cumartesi akşamı sahalarında oynayacakları Beşiktaş maçını kazanmak zorunda olduklarını söyledi.


Beşiktaş'ın da oynadığı son 3 maçını kazanamadığını hatırlatan Yılmaz Vural, zorlu mücadeleyle ilgili olarak şunları söyledi. "Söyleyecek çok şey yok. Çünkü konumumuz itibariyle 3 puan almak zorunda olan takım, Beşiktaş olduğu kadar, biz de öyleyiz. Çünkü onlar yukarıda kalıp 32 puanlarını 35’e çıkarmak, yukarıdan kopmamak, biz de 24’e çıkarıp en azından bir takımı altımıza almak istiyoruz. Dolayısıyla kazanmamız halinde hem yukarıya yanaşmamız mümkün olacak, hem de belki 21’nci haftada düşme potasındaki 3 takımdan birisi olmayacağız."

"SON HAFTALARDA İYİ OYNUYORUZ"

Yeni transferler ve son maçlarıyla ilgili değerlendirmelerde de bulunan Yılmaz Vural, şöyle konuştu:
"Beşiktaş oynadığı 3 maçı da kazanamadı. Biz oynadığımız son 3 maçta bayağı başarılı sonuçlar aldık. Gayet iyi durumdayız. Ivan sakatlığı nedeniyle, Bilica cezası nedeniyle, Jake de sakatlığı nedeniyle kadroda olmayacak. Onun dışında bütün oyuncularımız hazır. Emir Kuzovic, Kayseri’den katıldı. Volkan Yılmaz Gaziantep Büyükşehir Belediyesi’nden katıldı ve kadromuzu 4 kaleci 23 oyuncu şeklinde 27 kişiyle fiksledik. Bu kadromuzla Allah’ın izniyle verdiğimiz bu mücadelenin sonunda alnımızın akıyla çıkacağız. Beşiktaş maçı da bunlardan bir tanesi. Biliyoruz ki seyircimiz, taraftarımız bize şunu gösterdi; Son oynadığımız evimizdeki Trabzonspor maçı olsun, Kasımpaşa’daki maç olsun ful tribünlere oynadık. Taraftarımızın vermiş olduğu destekle, birlikte böyle önemli bir puan mücadelesinden başarıyla çıkacağımızı umut ediyorum."
 

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER