ÖNE ÇIKANLAR :
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 04 Eylül 2013 Çarşamba 14:45

Eboue, Bale'e taş attı

Eboue, Balee taş attı

Eboue, transfer rekoru kıran Gareth Bale için, “Bu paraları etmez” dedi. Real Madrid’e yakın siteler Galli oyuncunun cevabını Galatasaray maçında sahada vereceğini iletti.


Onur Dinçer/ Skorer Dış Haberler

Galatasaray’ın Fildişi Sahilli yıldızı Emmanuel Eboue, Real Madrid’in gerçekleştirdiği Gareth Bale transferi ile ilgili düşüncelerini açıkladı. Tottenham’dan 100 milyon euroya gittiği Ada ekibinde, Cristiano Ronaldo’ya ait transfer rekorunu kıran ve tarihin en pahalı transferi olan Galli futbolcu son günlerde en çok konuşulan isim oldu.

Sarı kırmızılıların eski Arsenalli futbolcusu Eboue, transferde ortaya çıkan ücret ile futbol kamuoyunun en hararetli tartışma konusu olan Bale transferine müdahil oldu. Zikredilen rakamları çık bulduğunu söyleyen Emmanuel Eboue, “Hayatım üzerine bahse girerim ki Gareth Bale bu paraların hakkını veremeyecek. Bale bu kadar etmez! Tabi bu benim düşüncem” dedi.

Real Madrid’e yakın internet siteleri sarı kırmızılı futbolcunun açıklamalarına geniş yer ayırırken, Galatasaray’ın Şampiyonlar Ligi’ndeki rakiplerinden olan Real’de yıldız futbolcunun Eboue’ye gereken cevabı sahada vereceği yorumları yapıldı.

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER