ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL15°C
Parçalı Bulutlu
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 15 Mart 2014 Cumartesi 12:40

Drogba'nın kafası neden karışık?

Drogbanın kafası neden karışık?

Chelsea'nin efsane futbolcuları arasında gösterilen kırmızı-beyazlı oyuncu Didier Drogba, Salı günü oynanacak Londra'daki maç öncesi duygularını UEFA'ya anlattı.


Stamford brıdge'deki mücadelede karışık duygular yaşayacağını vurgulayan Fildişi Sahilli yıldız, "Öncelikle eski takımımla ve arkadaşlarımla Londra'da karşılaşacak olmaktan mutluyum. Aynı zamanda benim için özel bir an ve ne tepki vereceğimi bilmiyorum. Orada 8 sene geçirdim, neler yaşanacağını merak ediyorum." dedi.

Chelsea'yi "Her şeyi tecrübe ettiğim kulüp" diyerek anlatan Didier Drogba, "Yüksek seviyede tecrübeler yaşadım, büyük maçlar oynadım. Bu dünyanın en iyi oyunuclarına daha çok yakınlaşmamı sağladı" dedi.

Chelsea'ye gönül vermiş taraftarların kendisini sıcak bir şekilde karşılayacağını umduğuna dikkati çeken 36 yaşındaki golcü, "Umarım Galatasaray turlar. Tabii ki zor olacak. Taraftarın sıcak bir karşılama göstereceğini düşünüyorum. Çünkü onları tanıyorum ve aramızda özel bir ilişki var. Onları tekrar görmek güzel olacak." diye konuştu.

Didier Drogba, "Mourinho ile sadece 2 kere mesajlaştık. Bana, 'bu senin zamanın, keyfini çıkar' dedi. Ben de teşekkür ettim" diyerek sözlerini bitirdi.

KAYNAK:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER