ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL22°C
Sisli
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 21 Haziran 2013 Cuma 12:05

Doğudan Batıya Basketbol'da birinci; Ljubljana


VKV Koç Lisesi öğrencileri tarafından hayata geçirilen Doğudan Batıya Basketbol 3x3 turnuvasında birinciliği Slovenya’dan gelen Ljubljana karması kazandı.

VKV Koç Lisesi öğrencileri tarafından hayata geçirilen ve Erzurum, Erzincan, Mardin, Ljubljana, Belgrad ve Zagreb’den öğrencilerin mücadele ettiği Doğudan Batıya Basketbol 3x3 turnuvasında birinciliği Slovenya’dan gelen Ljubljana karması kazandı.

Obradovic ve Itoudis’in antremanı ile başlayan programda ardından final maçları yapıldı. Çeşitli illerden gelen öğrencilere tecrübelerini aktaran Obradovic ve Itoudis, antrenmandan sonra sporcuları iki takıma ayırdı. Mücadeleyi FIBA Kokartlı hakem Recep Ankaralı yönetti.

Antremanın ardından Proje sorumlusu Ege Ankaralı, “Öncellikle Obradovic ve Itoudis'e bizi kırmayıp geldikleri için çok teşekkür ederiz. Çok keyifli bir antreman gerçekleştirdik, özellikle gösteri maçı ile Anadolu’dan ve Avrupa’dan gelen arkadaşlarımız dostluklarını daha da güçlendirdi. Obradovic bir efsane ve onunla aynı sahada olmak herkes için çok heyecan vericiydi.” dedi.

Projenin bir diğer fikir ortağı Brenda Kandiyoti ise yaptığı açıklamada, “Turnuvanın heyecanı ile birlikte Obradovic ve Itoudis’in antremanı organizasyonumuza farklı bir keyif kattı. Obradovic ve Itoudis’in antremandaki yakın ilgileri ayrıca oyuncu arkadaşlarımızın kendine güvenini ve basketbol sevgisinide arttırdi. Uzun süreli çalışmalarımızın sonunda amacımıza ulaştığımızı görmek bizi çok sevindiyor.” dedi.

Son olarak oyuncularla birebir ilgilenen Obradovic’in organizasyondan çok memnun kaldığı ve böyle organizasyonların daha fazla gerçekleşmesi gerektiğini söylediği belirtildi. Doğudan Batıya Basketbol ekibi kupa töreninin ardından Obradovic ve Itoudis'e hatıra formalarını hediye etti.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER