ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Çok Bulutlu
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 06 Nisan 2013 Cumartesi 21:46

Dilmen: "Yakışmıyor hocam"

Dilmen: "Yakışmıyor hocam"

Rıdvan Dilmen, Mersin İ.Y. maçında hakemin üzerine yürüyen Terim'e tepkisini dile getirdi.


Galatasaray'ın Mersin İdmanyurdu ile oynadığı maçın ilk yarısında yaşananları spor yorumcusu Rıdvan Dilmen değerlendirdi.

"YAKIŞMIYOR HOCAM"

NTV'de yayınlanan "\% 100 Futbol" adlı programda karşılaşmayı değerlendiren Rıdvan Dilmen, Galoatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'in hakem Süleyman Abay'ın üzerine yürüemsiyle ilgili olarak, "Fatih Terim'e haksızlık da olablir, onun bunlarla uğraşmaması lazım. Sakin olması lazım. Şimdi bütün takım gerildi. Terim'in atılmasının sebebini raporlarda görürürüz. Atılma sebebinden çok davranışlarından ceza alır. Takım elbiseli biri vardı ona bir şeyler söyledi. Basın danışmanı vardı onunla tartıştı. Hoş değil, hocaya yakışmıyor" dedi.

"İLK YARIDA EN İYİSİ MUSLERA"

İlk yarıyı mağlup kapatan Galatasaray'da en iyi ismin Fernando Muslera olduğunu söyleyen Dilmen, "İlk yarıda Galatasaray'ın en iyi oyuncusu Muslera. İlk golde Gökhan Zan ile birlikte hata yaptılar. Ancak sonrasında Mersin idmanyurdu'nun üç gol pozisyonu var. Muslera bunlarda gayet başarılıydı" yorumunda bulundu.

DANY'NİN KIRMIZI KARTI HAKKINDA...

Galatasaraylı Dany'nin kırmızı kartını da değerlendiren Rıdvan Dilmen, "Kırmızı kart için tereddüt yok. Eski hakemlerle konuştum, onlar da net kırmızı dedi. Ancak ben olsam kural dinlemem, atmam" diye konuştu.

(Sporx)

KAYNAK:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER