ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL15°C
Parçalı Bulutlu
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 27 Haziran 2014 Cuma 11:46

Diego'nun ayak sesleri

Diegonun ayak sesleri

Fenerbahçe'de yeni sezon hazırlıkları sürerken, transfer listesinde kimlerin olduğu ve kadroda nasıl bir revizyon yapılacağı merak ediliyor. Transfer listesindeki bomba isimlerden biri ise Diego Ribas.


Fenerbahçe transferde rakiplerine fark atmak ve yeni sezonda hedeflediği başarıları yakalamak için güçlü bir kadro kurmayı amaçlıyor. Fanatikte yer alan habere göre,  ilk bomba Diego ve gündemdeki diğer yıldızlara yer açmak için Fenerbahçe'de seferberlik ilan edildi.

Kİmler gidecek?

Menajerleri çağrılan en az 4 yabancı ile Temmuz başında yollar ayrılacak. Diego Ribas geliyor, en az 4 yabancı da gidiyor... Fenerbahçe’de önümüzdeki hafta hareketli günler yaşanacak. Diego’nun transferiyle kadrodaki yabancı sayısı 13’e yükseldi, gönderilecek isimler de netleşti. Yeniden yargılanma sürecinin başlamasıyla Avrupa umutlarını sürdüren Sarı-Lacivertliler, transferde de atağa kalkarken, yabancı kontenjanında yer açmak için kadrodaki birçok oyuncusuna veda edecek. Teknik direktör Ersun Yanal’ın raporuna göre hareket eden idareciler, yollarını ayırmayı planladığı Krasiç, Yobo, Holmen, Cristian ve Kadlec’in menajerlerini kulübe çağırdı.

Kritik hafta

Daha önce yapılan görüşmelerde bu futbolculardan ve menacerlerinden kulüp bulmaları istenirken, en geç 2 Temmuz’a kadar süre verildi. Teknik heyetin yabancılardan Kadlec konusunda kararsızlığının sürse de, verilen tarihe kadar karşı tarafta bir gelişme yaşanmaması durumunda 4 oyuncunun da sözleşmesi feshedilecek.

KAYNAK:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER