ÖNE ÇIKANLAR :
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 04 Eylül 2013 Çarşamba 21:15

Didier Drogba çok sert patladı!

Didier Drogba çok sert patladı!

Fildişi Sahili Milli Takımı kampında bulunan Galatasaray'ın yıldızı Didier Drogba, ülkesinin yerel basınının yaptığı eleştirilere sert bir cevap verdi.


Galatasaray'ın Fildişi Sahilli yıldızı Didier Drogba, tekrar geri döndüğü milli takımında yerel basına ateş püskürdü.
Son olarak hazırlık maçında Meksika'ya 4-1 mağlup olmalarının ardından takıma ve kendisine yapılan eleştirilere cevap veren golcü oyuncu, "Problem olan takımımızın başarıya ulaşamadığı her turnuvada kendi gazetecilerimizin bizi yerle bir ederek, dünyaya rezil etmesi. Bizim için değersiz, vatanını sevmeyen, kibirli gibi ifadeler kullanıyorlar. Ancak unutuyorlar ki, biz buraya para için değil, ülkemiz için geliyoruz. Unutuyorlar ki, hiçbir oyuncu bilerek penaltı kaçırmaz ya da kötü bir pas vermez. Böyle şeyler okumak ev duymak bizi gerçekten yaralıyor" ifadelerini kullandı.

Drogba ayrıca milli takım için en iyisini yapacağı vurgularken, basından kötümser yaklaşımlarını durdurmalarını istedi.
2013 Afrika Kupası sonrasında uzun süre milli takıma alınmayan ve teknik direktör Sabri Lamouchi tarafından Meksika ile oynanan hazırlık maçında kadroya tekrar dahil edilen 35 yaşındaki süperstar, 7 Eylül'de Fildişi Sahili ile Dünya Kupası Afrika Elemeleri kapsamında Fas karşısına çıkacak.
 

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER