ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL22°C
Sisli
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 25 Ocak 2013 Cuma 18:34

Dentinho transferinin perde arkası

Dentinho transferinin perde arkası

Yabancı transferinde Dentinho'yu renklerine katarak, taraftarını sevindiren Beşiktaş yönetimi, bu transferinde perde arkasında ilginç anlar yaşadığı ortaya çıktı.


Brezilyalı oyuncunun menajeriyle kıran kırana pazarlık yapıldığı sırada, araya giren Dentinho cep telefonunu göstererek “Çok ilginç, Türkiye'den Twitter hesabımı binlerce kişi takip etmeye başlamış" şeklinde konuşması Beşiktaş'ın elini daha da güçlendirdi.

Yüzlerce “Beşiktaş'a hoşgeldin" mesajlarıyla bir hayli mutlu olan Brezilyalı futbolcu, siyah - beyazlı yönetimle pazarlığı çok fazla uzatmadan el sıkıştığı bildirildi.

Öte yandan Dentinho transferinde oynadığı ile maddi ve manevi rolle,  Beşiktaş'a bir kez daha katkıda bulunan Shakhtar Donetsk Teknik Direktörü Mircea Lucescu, Beşiktaş yönetimine çok iyi bir transfer yaptıklarını söyledi. Dentinho'nun karakter olarak da çok iyi bir futbolcu olduğunu yönetime söyleyen Rumen hoca “Bugün kadromda yer alan bir başka Brezilyalı Williams'a iki sene emek verdim. Ama bugün Willian neredeyse yıldız seviyesine geldi. Aynı emekleri Dentinho'ya da verdim. Bunun karşılığını Beşiktaş'ta mutlaka alacaksınız. Eğer takıma uyum sağlarsa en verimli dönemini sizde geçirecek" şeklinde konuştuğu öğrenildi.

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER