ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL23°C
Sağanak Yağışlı
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 25 Eylül 2013 Çarşamba 09:14

‘Denizli sportif direktör altına da teknik patron’

Denizli sportif direktör altına da teknik patron

G.Saray Başkanı Ünal Aysal, Fatih Terim’in ardından düşündüğü yeni yapılanma şeklini gazeteci Rasim Ozan Kütahyalı’ya anlattı


 G.Saray Başkanı Ünal Aysal bombayı patlattı ve Rasim Ozan Kütahyalı’ya Terim sonrası yapılanmaya ilişkin fikirlerini açıkladı...

Aysal, Kütahyalı’ya yaptığı açıklamada “İngiliz modeline geçmek istiyorum. Sportif direktör, altına teknik direktör. Sportif Direktör olarak Mustafa Denizli’yi düşünüyorum. Kendisiyle henüz bir görüşme yapmadım.

Bu arada biliyorum ki Jupp Heynckes takım çalıştırmak istemiyor. Ama çok yakın bir tanıdığı ile irtibata geçtim. Onu getirmek için şartlarımızı zorlayacağız. Şampiyonlar Ligi şampiyonu olmuş bir teknik direktör istiyorum” dedi.

ÖTE yandan adı G.Saray’la anılan Roberto Di Matteo’nun Şampiyonlar Ligi şampiyonu olmuş olması bu iddiayı güçlendiriyor. Ayrıca Denizli-Di Matteo formülü şu an daha mümkün duruyor. Ayrıca Roberto Mancini de menajeri aracılığıyla haber gönderdi ve “Başkanla bire bir görüşürsem gelmek istiyorum” dedi. Aysal ise “Benden haber bekleyin” yanıtını verdi. Bu isimlere ek olarak G.Saray, Bülent Tulun vasıtasıyla Mircea Lucescu için de nabız yokluyor.

 

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER