ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL25°C
Rüzgarlı
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 16 Nisan 2013 Salı 13:52

Denizli, Fikret Orman’a cevap verdi

Denizli, Fikret Ormana cevap verdi


Çaykur Rizespor Teknik Direktörü Mustafa Denizli, kendisine ağır eleştiri yapan Beşiktaş Başkanı Fikret Orman’a cevap verdi. Denizli, "Yürek Beşiktaş'ta o durumda başlamak mıdır yoksa beşinci, altıncı sıradaki Rize'de devam etmek midir?" dedi.

Tecrübeli hoca, sabah yapılan idman öncesi Mehmet Cengiz Tesisleri'nde gazetecilere yaptığı açıklamada, Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'ın kendisi için “Çaykur Rize’ye gitmeye cesaret edenler Fatih Terim’in karşısına çıkmaya cesaret edemedi.” demesine cevap verdi.

Bir teknik direktörün kulüp başkanı ile polemiğe girmesinin doğru olmadığını ifade eden Denizli, ''Fakat bazı konulara da açıklık getirilmesinde fayda var. Benim sayın başkanla yaptığımız toplantıda kelime kelime ne konuştuğumuz arzu ederse kamuoyu öğrenebilir, gizli kalacak bir şey değil. Sadece bir konuda kişisel olduğu için gazete manşetlerinde yer aldığı için açıklık getirmek istiyorum. Kamuoyu beni yıllardır bilir ve takip eder. Yürek, Beşiktaş'ta o durumda başlamak mıdır yoksa beşinci altıncı sıradaki Rize'de devam etmek midir? Bunu kamuoyunun takdirine bırakıyorum. Hangisi cesaret işidir, hangisi korku işidir? Kamuoyu bunu iyi değerlendirir. Farklı konularla ilgili istenirse açıklama yapılır. Bu konu iki kişi arasında yapılan bir görüşme değil. İkimizin de ortak arkadaşı dostu olan bir şahsın bulunduğu bir ortamda görüşme yapıldı. Gerekirse orada yapılan konuşmaları da tek tek kamuoyuna sunarız. O zaman kamuoyu daha iyi aydınlanır." şeklinde konuştu.

Çaykur Rizespor, Mustafa Denizli yönetiminde Şanlıurfaspor maçı hazırlıklarını sürdürdü. Koşunun ardından hafif sakatlığı bulunan Cernat çalışmayı yarım bıraktı. Onur ise takımdan ayrı çalıştı. 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER