ÖNE ÇIKANLAR :
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 03 Temmuz 2013 Çarşamba 13:38

Davraz'a bordo-mavili motosikletiyle çıkıyor

Davraza bordo-mavili motosikletiyle çıkıyor


 Isparta’nın Uluborlu ilçesinde belediye işçisi olarak çalışan Trabzonspor'un fanatik taraftarı Kenan Dursun, 3 yıldır takımının kamp yaptığı Davraz Dağı’na bordo-mavi motosikletiyle gidiyor.
Trabzonspor’un son 4 yılda üçüncü kez geldiği Davraz’a, 90 kilometrelik yolu her seferinde bordo mavi motosikletiyle gelen Uluborlulu Kenan Dursun, "Artık futbolcular da burada çalışan görevliler de beni tanıdı. Çünkü her geldiğimde özellikle motosikletimi gördüklerinde hayranlıkla bakıyorlar. Önceki yıl geldiğimde birçok futbolcu motosiklete binip fotoğraf çektirdi. Motosikletle gittiğim diğer farklı yerlerde de büyük bir ilgi görüyorum." dedi. Motosikletini Isparta’da özel bir kaplamacıya götürüp Trabzonspor logolu kaplama yaptırdığını ifade eden Dursun, bunun dışında yine motosikletine ses sistemi taktırarak Trabzonspor marşları çaldığını söyledi.
Motosikletin 7-8 yıldır bu halde olduğunu dile getiren abi İsmail Dursun ise şunları kaydetti:
    "Biz amcaoğullarıyız. Amcaoğlumda Trabzonspor aşkı gerçekten de çok fazla. Evinin bile her yeri bordo mavi formalarla, atkılarla, fotoğraflarla dolu. Aslında bizim ailenin çoğu Trabzonspor’a gönül veriyor. Bu Davraz’a son gelişimizde bile bir tane motosiklet ve 2 tane de araba olmak üzere ailecek geldik."
Davraz’a gidip gelmelerinin 6 saati bulduğunu bildiren amca oğulları, toplamda 180 kilometre yol katettiklerini, ilerleyen günlerde tekrar gelmeyi düşündüklerini sözlerine ekledi.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER