ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL12°C
Sağanak Yağışlı
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 06 Şubat 2014 Perşembe 18:11

Dağcı ve basketbolculara özel idareden destek

Dağcı ve basketbolculara özel idareden destek


Bursa İl Özel İdaresi Genel Sekreter Bilal Çelik'e spora katkılarından dolayı plaket verildi. Bursa İl Özel İdaresi tarafından Dağcılık Federasyonu İl temsilciliğine ve Gemlik Gücümspor Basketbol takımlarına yardım yapıldı.

    Bursa Nokta Dağcılık Kulübü Başkanı Hacer Özkalender ve Dağcılık Federasyonu Bursa İl Temsilcisi Nazif Makas, ‘Doğa için el ele’ projesi kapsamında İl Özel İdaresinin dağcılık sporuna gönül vermiş insanlara önemli katkıda bulunduklarını söyledi.

    Gücümspor Başkanı Tuğan Büyükbaşaran da Bilal Çelik'in henüz Gemlik Kaymakamlığı görevinde iken kulübün kurulmasına büyük destek verdiğini belirterek, “İl Özel İdaresi Genel sekreterimiz Bilal Çelik'in yaptığı yardımlar neticesinde bu gün Gemlik ilçemizde basketbol branşında şampiyon olmuş bir takımımız bulunmaktadır.” dedi.

    Bursa İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Bilal Çelik de, "Özel İdareler sadece kırsal alanda vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını karşılayan kurumlar değildir, aynı zamanda sosyal yaşamımıza katkısı olan kuruluşlardır.” şeklinde konuştu.
    Bilal Çelik, Özel İdare olarak dağcılara 6 Bin TL malzeme yardımında bulunduklarını sözlerine ekledi.KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER