ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL25°C
Parçalı Bulutlu
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 17 Ekim 2013 Perşembe 15:20

"Cristian dönmek için ağlıyor"

"Cristian dönmek için ağlıyor"

Corinthians'ın başkanı Gobbi, "Cristian bizi istiyor, dönmek için ağlıyor" diyerek sambacının Fenerbahçe'den ayrılmak istediğini açıkladı.


Fenerbahçe'de bu sezonu daha çok tribünde geçiren Cristian Baroni, buna dayandırılarak yapılan transfer haberlerine büyük tepki gösteriyordu. Sambacı, "İstanbul'da yaşamak ve Fenerbahçe'de oynamaktan dolayı çok mutluyum" diyerek hakkında yapılan "Gidiyor" iddialarını her fırsatta yalanladı. Ancak son iddia, "Ayrılma niyetim yok" diyen Cristian'ı biraz sıkıntıya sokacak cinsten. Zira iddianın sahibi, ona arkadaşı kadar yakın olan eski kulübü Corinthians'ın başkanı Maio Gobbi'den başkası değil. 
 
CORİNTHİANS KANI VAR 
Gobbi, "Cristian dönmek için ağlıyor. Burada oynamak istiyor. Fakat 2015'e kadar sözleşme yenilediği için bunu yapamıyor. Kulübü onun sözleşmesini feshetmeden onun için istenen bonservisi ödeyemeyeceğimizi biliyor. Cristian Baroni'nin en büyük hayali 2015'te sözleşmesi bitince buraya dönmek. Çünkü damarlarında hâlâ Corinthians'ın kanı akıyor" dedi. Sarı-lacivertli ekipte yabancı sınırlaması nedeniyle devre arasında gönderilmesi planlanan isimler arasında yer alan Cristian'ın, uygun bir bonservis bedeline Corinthians'ın yolunu tutması hiç de sürpriz olmayacak gibi görünüyor.
 
(Sabah) 
BARONİ'DEN FENERBAHÇE'Yİ ÇILDIRTAN GOL
 
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER