ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL15°C
Parçalı Bulutlu
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 26 Temmuz 2013 Cuma 12:02

Chedjou: "Henüz yüzde yüz hazır değilim"


Galatasaray'ın yeni transferlerinden Aurelien Chedjou, henüz yüzde yüz hazır olmadığını fakat en kısa sürede hazır olmak istediğini söyledi.

Sabah Slovenya'da yapılan antrenman öncesinde basın mensuplarının sorularını cevaplandıran tecrübeli oyuncu, takıma hiçbir yabancılık çekmediğini belirterek, "Burada çok iyi bir arkadaşlık ortamı var. Sanki senelerdir burada oynuyormuşum gibi hissediyorum. Hiçbir yabancılık çekmedim." dedi.

Bir gazetecinin, 'Ne zaman kendini hazır hissedersin ?' sorusuna ise tecrübeli stoper, "Şu anda yüzde yüz Chedjou'yu seyretmiyorsunuz. Uzun tatil yapma şansım olmadı aslında. Hocamla kondisyonerimle konuşuyuorum. Devamlı çalışıyorum. En kısa sürede yüzde yüz hazır olacağım." diye cevapladı.

Takım içinde özellikle stoper mevkiinde rekabetin fazla olacağının hatırlatılması üzerine Chedjou, şunları ifade etti:

"Benim mevkide veya diğer mevkilerde alternatifli bir kadromuzu var. Böyle bir kadro bizi başarıya göterecektir. Kimin oynayacağına hocamız karar verecektir. En son karar her zaman hocanın olacaktır. Oynayan oyuncular oynamayan oyunculara destek olacaktır."

Türkiye Futbol Federasyonu'nun (TFF) yeni sezonda almış olduğu yabancı kontenjanı hakkındaki soruya ise tecrübeli futbolcu, "Buna benim yorum yapmam doğru olmaz. Hocamız veya başkanımız yorum yapabilir. Benim çok çalışıp bir an önce formayı kapmam lazım." diye cevapladı.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER