ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL23°C
Sisli
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 24 Nisan 2013 Çarşamba 13:31

Cevat Güler: "İnönü'de işimiz kolay değil..."

Cevat Güler: "İnönüde işimiz kolay değil..."

Orduspor Teknik Direktörü Cevat Güler, Beşiktaş takımını çok iyi bildiğini belirterek, "Beşiktaş'ın eksikliklerinden faydalanmaya çalışacağız ve bu maçı kazanacağız" dedi.


Mor-beyazlı ekip Durugöl Tesisleri'nde Teknik Direktör Cevat Güler gözetiminde Beşiktaş maçının çalışmasını iddialı bir şekilde devam ediyor. Beşiktaş maçının çok zor geçeceğine dikkat çeken Cevat Güler, zor deplasmanda mutlaka üç puan almak istediklerini söyledi. Geçen hafta istedikleri üç puanı alamadıklarını, daha önceki oyunlara göre biraz daha iyi oynayarak gol pozisyonuna girdiklerini belirten Cevat Güler, "İzlediğimiz zaman futbolcular ellerinden geleni yapmışlar. Biz bu hafta başladığımız antrenmanla en psikolojik olarak hem de taktik olarak neleri yapacağız, iyi yanlarını kötü yanlarını yapacağız. Sonuçta Beşiktaş, Türkiye'nin üst düzey kulüplerinden birisi. Geçen hafta aldığı sonuç Beşiktaş'ın sonucu değil. Biz bunu biliyoruz" dedi.

İnönü Stadyumu'nun çok farklı bir yer olduğunu vurgulayan Cevat Güler, "Bende orada yaşadım. O havayı iyi bilirim. Beşiktaş'ı ne çok abartarak korkarak hareket edeceğiz ne de 'Nasıl olsa yeneriz' diyeceğiz. Biz eksikliklerden faydalanmaya çalışacağız. Kuracakları kadrodan nasıl üç puan alırımız peşinde olacağız. Büyüklüğüne inandığımız, hele İnönü Stadyumu'nda ciddi bir baskının oluşacağı, hem rakip hem de kendi oyuncuları için baskı oluşturan bir yer. Elbette bu kolay değil, bu saatten sonra bizim için kolay yok. Biz zoru başaracağız. Çok çalışarak, bu maçı kazanmak istiyoruz" ifadelerini kullandı.
Yaklaşık iki saat süren antrenmana hafif sakatlığı bulunan Hasan Kabze ve Müslüm Yelken katılmadı.
 

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER