ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL27°C
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 28 Ağustos 2013 Çarşamba 20:38

Çelikcan'dan Demirspor'a 50 bin liralık kombine desteği

Çelikcandan Demirspora 50 bin liralık kombine desteği


Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan, PTT 1. Lig’de mücadele eden Adana Demirspor’a 50 bin liralık kombine desteği verdi.

Demirspor Başkanı Mustafa Tuncel, Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan’ı ziyaret etti. Tuncel ziyarette yaptığı konuşmada, "Bu yıl takımın şampiyon olması için tüm gayretimizi sarf edeceğiz." dedi. ‘Kentlerin kalkınmasında en önemli etken futboldur’ diyen Mustafa Tuncel, "Siz kısa vadede sanayide tarımda ekonomik mucize bulamazsınız. Ama futbolda kısa vadede süper lige çıktınız mı gerçek mucize olur. Kentin tüm esnafı iş yapar, günlük taze para herkesin yüzünü güldürür. Kente, ekonomik sosyal kültürel ve siyasi güç verir. Yani Demirspor’un şampiyonluğu kente sinerji kazandırır." diye konuştu.

Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirek, şu ifadeleri kullandı: "Futbol gerçekten ülkemizde ve dünyada geniş seyirci kitlelerine ulaşan bir sektördür. Adana’nın süper ligde olması her bakımdan kentimize fayda sağlar. Bu anlamda Demirspor’un şampiyon olmasını arzu etmekteyim. Gerekli tecrübeye ve bilgi birikimine sahip Başkan Tuncel ile bunu başaracaklarına inancım tamdır."

Tuncel, ziyarette Başkan Mahmut Çelikcan’a taraftarı simgeleyen ve üzerinde ismi yazan 12 numaralı formayı hediye etti. Çelikcan da 50 bin TL’lik kombine alarak takıma destek oldu.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER