SON DAKİKA :
İSTANBUL20°C
Sağanak Yağışlı
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 22 Kasım 2014 Cumartesi 16:06

Yıldırım cebinden mi ödüyor ?

/home/yztusr/public_html http://cdn1.yazete.com/store/img/cebinden-mi-oduyor-1488402-622x360.jpg /home/yztusr/public_html/store/img/cebinden-mi-oduyor-1488402-622x360.jpg
Cebinden mi ödüyor ?

Fenerbahçe Kulübü, futbolcuların transfer ve maç başı ücretlerini Başkan Aziz Yıldırım’ın cebinden ödediği haberlerini yalanladı.


Fenerbahçe Kulübü, futbolcuların transfer ve maç başı ücretlerini Başkan Aziz Yıldırım’ın cebinden ödediği haberlerini yalanladı.

Sarı lacivertlilerin internet sitesinden yapılan açıklamada, bazı gazetelerde yer alan, futbolcuların transfer ve maç başı ücretlerinin Başkan Aziz Yıldırım tarafından ödendiği iddialarının doğru olmadığı ifade edilerek, "Fenerbahçe Spor Kulübü’nün kurumsal yapısı içerisinde, haberde bahsedildiği tarzda bir uygulama bulunmamaktadır. Futbolcularımızın aylık ödemeleri, Fenerbahçe Futbol A.Ş. gelirlerinden yapılmaktadır" denildi.

KAYNAK:
İHA
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

Galatasaray Kulübü'nden olayla ilgili açıklama

SONRAKİ HABER

Galatasaray - Akhisar maçının günü ve saati değişti

YORUM YAZ
Henüz yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Yada Misafir Olarak Yorum Yapabilirsiniz.Üyeliğiniz varsa üye girişi yapabilirsiniz. Yeni üyelik için üyelik formunu kullanabilirsiniz.