ÖNE ÇIKANLAR :
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 11 Mart 2013 Pazartesi 16:39

Cavcav'dan Spor Toto Başkanlığı'na ziyaret


Gençlerbirliği Kulübü Başkanı İlhan Cavcav, göreve yeni başlayan Spor Toto Teşkilat Başkanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu'na nezaket ziyaretinde bulundu.
    
Spor Toto Teşkilat Başkanlığı'ndaki gerçekleşen ziyarette Gençlerbirliği Kulübü Yönetim Kurulu Üyeleri Arif Ölmez ve Enis Safi de hazır bulundu.
    
Kabulde konuşan Kasapoğlu, bugüne kadar Spor Toto kaynaklarını profesyonel ve amatör liglere dağıttıklarını belirterek, ''Bundan sonra Türk futbolu ve diğer branşların gelişimi için gereğini en azami seviyede yerine getirmek için tüm gücümüzle çalışacağız'' dedi.
    
İlhan Cavcav ise Spor Toto Süper Lig'de mücadele eden bir kulübün temsilcileri olarak Teşkilat Başkanı Kasapoğlu'na nezaket ziyaretinde bulunduklarını hatırlattı.
    
Spor Toto Teşkilatı'nın, Spor Toto Süper Lig başta olmak üzere Spor Toto 2. ve 3. Lig'lerde mücadele eden kulüplere büyük katkı sağladığını ifade eden Cavcav, ''Sayın Teşkilat Başkanımızdan, bu liglerde mücadele eden takımların Spor Toto'dan az veya çok pay almaları konusunda yardımcı olmasını istiyorum. Ben inanıyorum ki Sayın Başkanımız ilgili olan daha üst makamlarla görüşerek bütün kulüplerimize İddaa'dan ve Spor Toto'dan gelecek ücretleri devamlı akarlılık durumuna getirmelerinin çok büyük katkısı olacak'' diye konuştu.
    
Gençlerbirliği'nde mevcut 10 yabancı futbolcu bulunduğuna dikkat çeken Cavcav, ''Daha önceden yabancı oyuncuları arzu eden bendim. Afrika'ya gittim, birçok futbolcuyu 100'er bin dolarlara aldım. Onlar da o kadar memnundular ki gelirken uçakta bana 'baba, baba' diyerek sarılıyorlardı. Yabancı oyuncu sayısının düşürülmesi konusunda Spor Toto Teşkilatı'nın Türkiye Futbol Federasyonu nezdinde daha etkili olması gerekiyor'' dedi.
    
İlhan Cavcav, kabul sonrasında Spor Toto Teşkilat Başkanı Kasapoğlu'na adının yazılı olduğu ''06 numaralı'' forma hediye etti.
 

KAYNAK:
AA
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER