ÖNE ÇIKANLAR :
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 30 Temmuz 2013 Salı 14:32

Cardozo'nun menajeri Pedro Aldave otelde telefon nöbeti tutuyor


Paraguaylı forvet Oscar Cardozo'nu menajeri Pedro Aldave otel odasında Fenerbahçe'den gelecek olumlu telefonu bekliyor. Fenerbahçe'de forvet transferi için resmi açıklama beklenirken, Oscar Cardozo için de sıcak gelişmeler yaşanıyor.

Paraguaylı futbolcunun menajeri Pedro Aldave birkaç gündür İstanbul'da sarı-lacivertli kulüple görüşmelerine devam ederken anlaşmanın imzaya kalmasına karşın Fenerbahçe cephesinden bir cevap gelmemesi üzerine ülkesine dönme kararı aldı. Sporx'in haberine göre Aldave bugün de kulüpten beklediği telefonu alamazsa ülkesine dönecek. Öte yandan Cardozo'nun menajerinin sarı-lacivertli kulübe karşı sitemli olduğu ve transferin tamamlanmasına karşın Fenerbahçe'nin bekletmesine anlam veremediği belirtildi.

Aldave ve Benfica ile sözleşme şartları konusunda anlaşma sağlayan Fenerbahçe'de yöneticiler ibreyi ise Emmanuel Emenike'ye çevirdi.

TELEFONUN BAŞINDA BEKLİYOR

Cardozo'nun menajerinin kulüpten telefon beklediği ve Oscar Cardozo transferinin bir telefonla 1 saat içinde tamamlanma fırsatının sarı-lacivertli kulüpte olduğu öğrenildi. Fenerbahçeli yöneticilerin ise Cardozo ve Emenike için teknik ekipten gelen rapor doğrultusunda Nijeryalı futbolcunun transferini deneyeceği ve Cardozo'yu yedekte tuttuğu ifade edildi.

Öte yandan kulislerdeki bir iddia ise Fenerbahçe'nin Emenike'yi blöf olarak kullanarak Cardozo transferinde şartları bir kademe daha kendi lehine çevirmek istemesi gösteriliyor. Aynı zamanda da Şampiyonlar Ligi 3. ön eleme turunda yarın oynanacak Salzburg maçında alınacak farklı bir yenilgi durumda transferden vazgeçileceği için zaman kazanılmaya çalışıldığı da ileri sürülüyor.

Fenerbahçe Spor Kulübü'nden yapılan son açıklama ise şu şekilde; "Kulübümüz, transfer çalışmalarını Cardozo ve Emenike isimleri üzerinde sürdürmekte olup; teknik heyetimizin görüşleri doğrultusunda bu iki futbolcudan birisi renklerimize bağlanarak transfer tamamlanmış olacaktır."
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER