ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL20°C
Sağanak Yağışlı
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 14 Haziran 2013 Cuma 12:51

Cardozo'da Kartal resti

Cardozoda Kartal resti


Fenerbahçe'nin forvet transferinde bir numaralı gündem maddesi olan Paraguaylı golcü oyuncu Oscar Cardozo, UEFA mağduru oldu. UEFA müfettişlerinin Fenerbahçe'nin Avrupa Kupaları'nda 2 yıl menedilmesini talep eden raporlarıyla başlayan disiplin süreci nedeniyle, Sarı-Lacivertli yönetim Benfica kulübüyle Cardozo transferi için yaptığı görüşmeleri askıya aldı. 
 
Transfer süreciyle ilgili BUGÜN'e bilgi veren Benfica Başkanı Luis Filipe Vieira, "Fenerbahçe, şu anda bize cevap vermiyor. Bu transferi bloke ettiler. Sonrasında ne olur bilemiyorum. Ama oyuncumuza Beşiktaş'tan da talip oldular" dedi.

Adalı 10 milyon önermiş

 Vieira, Fenerbahçe'nin 13 milyon euroluk teklifine karşın, Cardozo için Atletico Madrid'in de devrede olduğunu söyleyerek 14 milyon talep etmiş ve çarşamba gününü karar için son gün olarak belirlemişti. Fakat önceki gün Fenerbahçe cephesi, şu anda cevap veremeyeceklerini Benfica'ya bildirdi.
 
Bunun üzerine Vieira, daha önce 10 milyon euroluk teklifte bulunan Beşiktaş'ın başkan adayı Serdar Adalı'nın teklifini değerlendirmeye alabileceğini söyledi. Bu ani tavır değişkiliğinin arka planında ne pahasına olursa olsun Cardozo'yu elden çıkarma düşüncesi yatıyor.

ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER