ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL8°C
Hafif Yağmur
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 04 Ağustos 2013 Pazar 12:31

Çakma Ronaldo!

Çakma Ronaldo!

İngiliz Daily Mail, Ronaldo ve Bale’in benzerliklerini gözler önüne serdi


Kuşkusuz, Real Madrid’in transfer döneminde rüyalarını süsleyen bir numaralı isim, Tottenham’ın Galli yıldızı Gareth Bale... Öyle ki İspanyol devi, 24 yaşındaki futbolcu için dudakları uçuklatacak bir rakamı gözden çıkardı: 120 milyon Euro. Bu astronomik rakam aynı zamanda 94 milyon Euro’luk Ronaldo transferini de tarihe gömmek demekti. Peki Bale Madrid’e giderse Ronaldo bunu nasıl karşılar? Portekizli yıldız, takımda Bale’i ister mi? Ronaldo’nun yerine Real Madrid’in yeni ilgi odağı Galli yıldız olur mı?

İşte bu soruların hepsi cevap beklerken, İngiliz Daily Mail, “Yeni Ronaldo’’ diye duyurduğu haberde bu transfere farklı bir bakış açısı getirdi... İki yıldızın benzerliklerini gözler önüne serdi... Gazete, Bale’in git gide Ronaldo’ya dönüştüğünü R.Madrid’in de bu sebebten ötürü transferde ısrarcı olduğunu iddia etti.

TIPKISININ AYNISI!

Gazete fotoğraflarla desteklediği haberinde iki süperstarın bir çok ortak noktasını saptadı. Haberde, Cristiano Ronaldo ve Gareht Bale’in; oyun tarzlarının, serbest vuruş tekniklerinin, gol sevinçlerinin, heyecanlandıkları ve üzüldükleri anların hatta ve hatta sakatalık anındaki mimiklerinin bile neredeyse birbiriyle aynı olduğunu okuyucularına aktardı. Daily Mail, Los Galacticos’u bu benzerliklerin etkilediğini ve transfer gerçekleşirse sahaya iki tane Ronaldo süreceğini belirtti.

(habertürk)

KAYNAK:
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER