ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL27°C
Az Bulutlu
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 17 Temmuz 2013 Çarşamba 11:43

Büyükşehir Belediyespor, Erdinç'le devam edecek

Büyükşehir Belediyespor, Erdinçle devam edecek


Bursa Büyükşehir Belediyespor yönetimi, Türkiye Kadınlar Basketbol 2. Ligi'nde mücadele eden Basketbol Takımı Baş antrenörü Mehmet Erdinç ile devam kararı aldı.

Geçtiğimiz sezon kadın basketbol ekibiyle başarılı bir performans sergileyen Büyükşehir Belediyespor Kulübü, önümüzdeki sezonda da Baş antrenör Mehmet Erdinç ile çalışmaya karar verirken, alt yapıdan yetişen genç oyunculara daha fazla şans verilmesi adına transfere yönelmeden lige devam etmeyi kararlaştırdı.

Yeni sezon hazırlıklarına da başlayan takımda Aycan Aktaş, İlemnur Duman, Ezginur Koç, Gülgün Bulut, Tuğçe Doğan ve Aslıhan Anbarcı ile anlaşma sağlandığını bildiren Baş antrenör Mehmet Erdinç, yaptığı açıklamada şunları söyledi:

"7 yıldır kulüp, okul ve aile işbirliği içerisinde alt yapıdan yetiştirdiğimiz oyuncularla hedeflediğimiz başarılara bir bir ulaştık. Kulüp alt yapısından yetişip, aynı kulüpten A takım oyuncusu olarak hedeflenen başarıda örnek olmak istiyorduk bunu da başardık. Ben ekibimle ve oyuncularımla gurur duyuyorum."
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER