ÖNE ÇIKANLAR :
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 29 Ağustos 2013 Perşembe 12:37

Bursasporlu Şener: Umarım burada şampiyonluk yaşarım

Bursasporlu Şener: Umarım burada şampiyonluk yaşarım


Bursaspor'un başarılı sağ beki Şener Özbayraklı, Bursaspor'da çok mutlu olduğunu belirterek, "Alt liglerde şampiyonluk yaşayamadım ama umarım burada şampiyonluk yaşarım." dedi.

Başarılı futbolcu, kulüp televizyonuna yaptığı açıklamada, Polatlı Bugsaşspor'da forma giyerken Bursa'ya geldiğini hatırlatarak, ikinci lig ile Süper Lig'in çok farklı olduğunu kaydetti.

Bursaspor olarak şampiyonluk yaşayan bir kulüp olduklarını ve beş büyükten biri olduklarını belirten Şener, şunları dile getirdi:

"Bugsaşspor'da bizim taraftarımız yoktu. 150 kişi, onlar da aileler. Buraya geliyorsunuz, taraftar topluluğu var, idmana çıkıyorsunuz ayrı bir heves içindesiniz. Daha önce televizyonda izlediğiniz isimlerle yan yanasınız. 5 büyükten biriyiz. Burada oynamak çok farklı. Şu anki durumum çok iyi, inşallah böyle devam eder."

“UMARIM BURADA ŞAMPİYONLUK YAŞARIM”

Avrupa'da oynamanın çok farklı olduğunu ifade eden yetenekli oyuncu, "Üst düzey futbolcularla oynuyorsunuz. Onun hevesi çok farklı. Belki her futbolcuya nasip olmaz ama bize nasip oldu. Üst düzey maçlar oynadık. İnşallah UEFA'da, Avrupa Şampiyonlar Ligi'nde oynarız. Önümde daha çok yıllar var. Bursaspor'daki hedefim gerçekten kendimi kabullendirmek. Burada çok mutluyum. Alt liglerde şampiyonluk yaşayamadım ama umarım burada şampiyonluk yaşarım." diye konuştu.

“GENÇLER BURSASPOR’UN KIYMETİNİ BİLMELİ”

Bursaspor'un büyük bir kulüp olduğunu belirten Şener, genç oyunculara vereceği bir mesaj olup olmadığının sorulması üzerine ise şunları söyledi:

"Takımda genç arkadaşlarımız var. Ellerinde büyük bir şans var. Bursaspor gibi büyük bir camiadalar. Keşke benim yaşım 17-18 olsa da kendimi daha iyi gösterebilsem. Buranın kıymetini bilmeliler. Kendilerine bakıp, kendilerini göstermeliler."
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER