ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL9°C
Yağışlı
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 21 Haziran 2013 Cuma 12:58

Bursaspor'da yoğun mesai

Bursasporda yoğun mesai

Yeşil beyazlı futbolcular, 1,5 saat süren çalışmada 10'ar dakikalık tempolu koşuların ardından koordinasyon çalışması yaptı.


Bursaspor, yeni sezon hazırlıklarının ikinci gününde temposunu artırmaya başladı. Slovak futbolcu Stanislav Sestak, bugün Bursa'ya gelerek teknik direktör Hikmet Karaman yönetiminde sabah 10.00'da

Yeşil beyazlı futbolcular, 1,5 saat süren çalışmada 10'ar dakikalık tempolu koşuların ardından fiziksel uyumluluk antrenörü Teoman Eren yönetiminde koordinasyon çalışması yaptı. Son bölümde ise çalışmalar futbol topuyla oldu. Bursaspor, günün ikinci çalışmasını ise saat 19.00'da Özlüce Tesisleri'nde yapacak.

FARUK KORKMAZ ANTRENMANDA

Bursaspor Gençlik Geliştirme Programı Sorumlusu Faruk Korkmaz'ın antrenör kadrosuna dahil olduğu gözlemlendi. Altyapıdan gelen 18 futbolcu nedeniyle Hikmet Karaman tarafından antrenör kadrosuna davet edilen Faruk Korkmaz, takımla birlikte Avusturya'ya da gidecek.

AVUSTURYA YOLCULUĞU 1 TEMMUZ'DA

Yeşil beyazlılar, Özlüce'deki birinci etap çalışmalarını 30 Haziran'da tamamlayacak ve 1 Temmuz'da ikinci etap hazırlıkları için Avusturya'nın Seefeld kamp merkezine gidecek.

YABANCILAR PAZARTESİ GELİYOR

Bursaspor'un Güney Amerikalı futbolcuları Batalla, Belluschi ve Pinto'nun, Pazar günü ülkelerinden uçağa binecekleri ve pazartesi günü yapılacak çalışmaya katılabilecekleri belirtildi. Bu arada Akdeniz Oyunları nedeniyle Olimpik Milli Takım kampında bulunan Süheyl, Ozan Tufan ve Mustafa Acun'un oyunların tamamlanmasından sonra kadroya dahil olacağı belirtildi.

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER