ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL21°C
Sisli
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 10 Haziran 2013 Pazartesi 21:40

Bursaspor'da adaylar Cumartesi gününe kadar listelerini divana ulaştıracak


Bursaspor Divan Başkanlık Kurulu Başkanı Kadir Şankaya yaptığı açıklamada, 15 Haziran 2013 tarihinde başkan adaylarının yönetim, denetleme ve disiplin Kurulu asil ve yedek listelerinin Divan Başkanlık Kurulu tarafından Özlüce Tesisleri’nde kabul edileceğini söyledi.

Şankaya, Bursaspor'un resmi internet sitesinden yaptığı açıklamada, "Tüzüğümüz gereği 17 Haziran 2013 tarihinde çoğunluk aranmaksızın yapılacak olan Olağanüstü Genel Kurul öncesinde başkan adaylarının Yönetim, Denetleme ve Disiplin Kurulu asil ve yedek isim listelerini 15 Haziran 2013 Cumartesi günü Özlüce Tesisleri'mizde mesai saati yarım gün olduğundan 10.00 ile 13.00 saatleri arasında kabul edeceğiz." denilerek, şu ifadelere yer verildi:

"Genel Kurul üyelerimizin, Atatürk Spor Salonu’na gelirken yanlarında nüfus cüzdanlarını, ehliyetlerini veya üye kimlik kartlarını bulundurmalarını önemle rica ediyoruz. Üyelerin Genel Kurul’a giriş kartları kimlik kontrolünden sonra teslim edilecektir. Üye numaralarını bilmeyen üyelerimiz Atatürk Spor Salonu girişinde asılacak olan panodan numaralarını öğrenebilirler."
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER