ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Çok Bulutlu
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 07 Aralık 2016 Çarşamba 16:31

Bursaspor'a yeni sponsor

Bursaspora yeni sponsor

Yeşilbeyazlıların eski yönetim kurulu üyesi Ahmet Bozdemir'in sahibi olduğu yapı firması, Bursa ekibinin tozluk reklamı sponsoru oldu


Bursaspor'un eski yönetim kurulu üyesi Ahmet Bozdemir'in sahibi olduğu yapı firması, yeşil-beyazlı kulübün tozluk reklamı sponsoru oldu.

Özlüce Tesisleri'nde gerçekleştirilen toplantıya, Bursaspor Kulübü Dış İlişkiler ve Pazarlamadan Sorumlu Asbaşkan Fatih Korkmaz ile Ek-Ar İnşaat firması sahibi Ahmet Bozdemir katıldı. Bursaspor Futbol A Takımı'nın lig ve kupa maçlarında giyeceği tozluklarda, Ek-Ar İnşaat firmasının ismi yazılacak.

Korkmaz, toplantıda yaptığı konuşmada, Bursaspor'u kendi ayakları üzerinde duran bir takım haline getirmek için yönetim kurulu olarak yoğun bir çalışma yürüttüklerini söyledi.

Geçmiş dönemde kulübe yönetici olarak hizmet eden Bozdemir'in yöneticiliğinin ardından da kulübe desteğini sürdürdüğünü anlatan Korkmaz, "Ahmet Bozdemir, daha önce Timsah Arena Stadı'nın kapısına kendi firmasının ismini vermişti. Ardından futbolcuların tozluklarına firmasının ismini yazdırdı ve kulübümüze bir kez daha katkı koydu. Başkanımız ve yönetim kurulumuz adına bir kez daha teşekkür ediyoruz." diye konuştu.

Bozdemir ise Bursaspor'a her anlamda destek vermekten büyük mutluluk duyduklarını ifade etti.

Son olarak Beşiktaş deplasmanı için kulübe başvurduklarını belirten Bozdemir, "Eşim Banu Bozdemir ardından 'Tozluk sponsoru olalım' dedi. Eşim benden daha iyi Bursasporlu. Biz her zaman kulübümüzün yayındayız. Maddi ve manevi katkılar sağlayacağız. Başarılar dolu bir yıl geçirmek istiyoruz. Büyük başarılarda kulübümüze destek olacağız. Kaptanımız Pablo Batalla, Arjantin'de bu tarz sponsorluklarda ismin tozluğun arkasına yazıldığını belirtti. Biz de Batalla'nın uyarısıyla tozlukların arkasına ismimizi yazacağız." ifadelerini kullandı.

KAYNAK:
AA
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER