ÖNE ÇIKANLAR :
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 21 Şubat 2014 Cuma 21:51

Bursaspor taraftarlarından yönetime tepki yürüyüşü

Bursaspor taraftarlarından yönetime tepki yürüyüşü


Bursaspor taraftarları, takımlarının Rizespor ile ligde oynayacağı maç öncesi, yeşil-beyazlı takıma bir maç seyircisiz oynama cezası veren Türkiye Futbol Federasyonu ile Bursapor yönetimine tepkilerini göstermek amacıyla protesto yürüyüşü gerçekleştirdi.

Bursaspor taraftar grubu Teksas tarafından organize edilen yürüyüş, Zafer Plaza önünden başladı. Açtıkları pankartlarla yönetimi istifaya çağıran taraftarlar, tezahüratlarla tepkilerini dile getirdi. "Yönetim İstifa", "Buraya kadar Erkan Körüstan", "Çapulcular burada, Erkan nerede" şeklinde slogan atan taraftarlar, Altıparmak Caddesi'ni de bir süre trafiğe kapadı.

Meşaleler eşliğinde gerçekleştirilen yürüyüş Atatürk Stadı önünde sona erdi. Yönetime ve Teknik Direktör Christoph Daum'a tepkilerini dile getiren taraftarlar, "10 bin kişi ile geldik. 'Kan emiciler, beslemeler' herkes burada şu anda. Erkan Körüstan ve yönetimi artık yolun sonuna gelmiştir. Buradan istifa etmelerini istiyoruz. Bütün taraftarlar, bütün şehir burada. Biz Bursaspor başkanına küfür etmek veya başka olaylar yapmak istemiyoruz. Lütfen istifa etsinler." açıklamasında bulundu.


KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER