ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL23°C
Kuvvetli Sağanak
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 14 Ağustos 2013 Çarşamba 15:30

Bursaspor Nejat Biyediç'i unutmadı

Bursaspor Nejat Biyediçi unutmadı

Yeşil-beyazlı kulübün icra kurulu üyesi Sabuncuoğlu ve takım kaptanı Öztürk, Biyediç'in vefatının ikinci yılı dolayısıyla eşine Nejat Biyediç Futbol Okulunda ziyarette bulundu.


Bursaspor Kulübü İcra Kurulu Üyesi Serkan Sabuncuoğlu ve  yeşil-beyazlı takımın kaptanı İbrahim Öztürk, eski futbolcu ve teknik  direktörlerden Nejat Biyediç'in vefatının ikinci yılı dolayısıyla eşini ziyaret etti. 
 
Sabuncuoğlu ve Öztürk, "Nejat Biyediç Futbol Okulu"nda ziyaret  ettikleri Mirna Biyediç ile bir süre görüştü ve ona, "İmparator Biyediç" yazılı  10 numaralı Bursaspor forması hediye etti. 
 
Ziyarette konuşan Sabuncuoğlu, merhum Biyediç'in hem futbolculuğu hem  de teknik direktörlüğüyle Bursa ve Türk futbolunda büyük bir iz bıraktığını  söyledi. 
 
Bursalılar ve Bursasporluların, Biyediç'i her zaman büyük bir saygıyla  andığını belirten Sabuncuoğlu, "Nejat hocamızı, aramızdan ayrılışının ikinci  yılında saygıyla anıyoruz. Bu nedenle de ailesine bir ziyarette bulunduk. Sayın  Biyediç'i unutmak mümkün değil. Hiçbir zaman kendisini unutmayacağız" dedi. 
 
Öztürk ise 6 yıldır büyük bir onurla yeşil-beyazlı formayı giydiğini  dile getirdi. Geldiğinden bu yana Bursa'da sürekli Nejat Biyediç'in anıldığını  vurgulayan Öztürk, "Kendisiyle çok çalışmak isterdim ancak kısmet olmadı.  Bursa'ya ve Bursaspor'a mal olmuş bir isim. Bizlerin başarılarıyla gurur  duyduğunu da her zaman biliyorduk. Bizler de her zaman o büyük insanın ismini  yaşatmak için elimizden geleni yapacağız" diye konuştu. 
 
Mirna Biyediç de kulüp yöneticilerinin kendilerini unutmamasından ve  ziyaretten dolayı duygulandığını ifade etti. 
 
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER