ÖNE ÇIKANLAR :
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 30 Temmuz 2013 Salı 13:12

Bursaspor avantaj peşinde

Bursaspor avantaj peşinde

UEFA Avrupa Ligi 3. Ön Eleme Turu ilk maçında, deplasmanda Sırbistan'ın Vojvodina takımı ile karşılaşacak Bursaspor, ilk maçtan avantajlı skorla ayrılmak istiyor


UEFA Avrupa Ligi 3. Ön Eleme Turu ilk maçında, 1 Ağustos  Perşembe akşamı deplasmanda Sırbistan'ın FK Vojvodina takımı ile karşılaşacak  Bursaspor, ilk maçtan avantajlı skorla ayrılmak istiyor. 
 
Bursaspor Kulübü İcra Kurulu Üyesi Serkan Sabuncuoğlu, AA muhabirine  yaptığı açıklamada, yeşil-beyazlı takımın Vojvodina karşılaşması için bugün özel  uçakla Sırbistan'a hareket edeceğini söyledi. 
 
Yeşil-beyazlı kulübün son 4 yıldır üst üste Avrupa Kupalarına katılma  başarısı gösterdiğine dikkati çeken Sabuncuoğlu, "Yeni yönetim kurulu olarak bu  sezon ligde ve Avrupa'da hedefler belirledik. Bu hedefler doğrultusunda da  Avrupa'da başarı istiyoruz. Hedefimiz UEFA Avrupa Ligi'nde gruplara kalmak. Bunun  için de Sırbistan'dan en avantajlı skorla Bursa'ya dönmemiz gerekiyor" dedi. 
 
Sabuncuoğlu, Bursaspor Kulübü olarak hiçbir maçı kolay olarak  görmediklerini, her rakibi ciddiye aldıklarını ifade ederek, Sırp temsilcisi  Vojvodina ile yapacakları maça da bu doğrultuda hazırlandıklarını dile getirdi.  Turu geçmekten başka bir düşüncelerinin bulunmadığını kaydeden Sabuncuoğlu,  "Camiamızın ve taraftarımızın bizden beklentisi oldukça yüksek. Bizler de bu  beklentiyi çok iyi derecede biliyoruz. Takımımız iyi bir hazırlık dönemi geçirdi.  Bunun karşılığını da Sırbistan'da alacağımıza inanıyorum" diye konuştu. 
 
  
 
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER