ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL12°C
Hafif Yağmur
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 17 Şubat 2013 Pazar 18:41

Burhaniye’de amatör kümede olaylar çıktı.

Burhaniyede amatör kümede olaylar çıktı.


Süper Amatör Lig’de karşılaşan Burhaniye Belediyespor, Erdekspor karşılaşmasında istenmeyen olaylar çıkarken taraftarlar arasında pet şişe yağmuru başladı. Araya giren polis ile Erdekspor taraftarları arasında yaşanan gerginlikte bir polis memuru yaşanan olaylara isyan etti.

Burhaniye 8 Eylül stadında gergin başlayan Burhaniye Belediyespor, Erdekspor karşılaşması golsüz beraberlikle biterken istenmeyen görüntüler oluştu. İlk yarı bitiminde bir basın mensubunun Erdekspor yöneticilerine “Ne işaret ediyorsun dayak mı yemek istiyorsun”sözü dikkat çekti. Maç sonrası Burhaniye Belediyespor futbolcuları Erdek taraftarlarına karşı yaptıkları el kol hareketleri Erdek taraftarını çileden çıkardı.
Maç sonu ise Burhaniye Belediyespor futbolcularının Erdekspor taraftarların el kol hareketleri yapması sonucu Erdekspor taraftarları sahaya ve Burhaniye Belediyespor taraftarlarını pet şişe yağmuruna tutu. Taşkınlık yapan Erdekspor taraftarlarını sakinleştirmeye çalışan polis ile Erdekspor taraftarları arasında arbede yaşandı. Arbede sırasında bir polis memuru daha fazla dayanamayarak çileden çıktı. Bir taraftarda öfkesini alamayarak başını tel örgülere vurdu.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER