ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL3°C
Kar Yağışlı
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 30 Ağustos 2013 Cuma 11:06

Burak Yılmaz Lazio'ya transferi


Galatasaray Sportif Koordinatörü Bülent Tulun, Burak Yılmaz'ı transferiyle ilgili isteklerini ilettiklerini, her şeyin artık Lazio'ya bağlı olduğunu söyledi.
Lazio kulübüne ilişkin haberlerin yer aldığı "lalaziosiamonoi" isimli internet sitesine konuşan sarı-kırmızılı takımın sportif koordinatörü Tulun, "Şu an için yeni bir şey yok. Biz isteğimizi ilettik. Artık her şey Lazio'ya bağlı. Eğer şartlarımızı kabul ederlerse Yılmaz'ı veririz. Görüşmeler kapanmadı. Burak, yarın Galatasaray'ın lig maçında Eskişehirspor'a karşı oynayacak" dedi.
Galatasaray'ın Burak Yılmaz için tek seferde 15 milyon avro ödenmesi istendiği öne sürülülen haberde, Lazio Başkanı Claudio Lotito ile Sportif Direktör Igli Tare'nin, teknik direktör Vladimir Petkovic'e Burak Yılmaz transfer ederek hediye vermek istedikleri da iddia edildi.
Haberde, dün transferle ilgili pek çok senaryonun gündeme geldiği ve hatta Burak Yılmaz'ın öğleden sonraki saatlerde Lazio'ya imza atmaya çok yaklaştığı, ancak daha sonra bunun gerçekleşmediği ileri sürüldü.
 

KAYNAK:
AA
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER