ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL26°C
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 28 Ağustos 2013 Çarşamba 12:09

Burak Yılmaz İtaya yolcusu!

Burak Yılmaz İtaya yolcusu!

Lazio'nun Burak Yılmaz ısrarı sonuç verecek gibi. İtalyan Kulübü'nün Burak Yılmaz için sarı kırmızılı kulübe 12 milyon euro önermesi sarı kırmızılı kulübü pazarlık masasına oturmaya ikna


G.Saray'ın Sportif Direktörü Bülent Tulun, Başkan Ünal Aysal'ın direktifi ile bu sabah Roma'ya gitti. Tulun, İtalyan kulübü ile bugün masaya oturuyor. Bülent Tulun'un görüşme için İtalya'ya gitmesi, sarı kırmızılı kulübün Burak Yılmaz'ı gözden çıkardığı şeklinde yorumlandı. Lazio'nun 12 milyon euroluk teklifine karşın G.Saray'ın kapıyı 18 milyon eurodan açacağı ancak pazarlığın 15 milyon euro civarında olumlu sonuçlanabileceği öğrenildi.

Son iki yılın gol kralı olan Burak Yılmaz ise sezona ilk 2 haftada 2 gol atarak başladı. Önceleri G.Saray'dan ayrılmaya sıcak bakmayan Burak Yılmaz iki kulübün anlaşması halinde menacerleri aracılığıyla Lazio ile pazarlık masasına oturacak. Lazio'nun daha önce yapılan ön görüşmelerde Burak Yılmaz'a G.Saray'dan aldığı aynı ücreti teklif edecek ancak 4 yıllık sözleşme önerecek.

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER