ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL22°C
Parçalı Bulutlu
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 25 Mayıs 2013 Cumartesi 14:02

"Burak Yıldırım'ın ismini bir tesise verebiliriz"

"Burak Yıldırımın ismini bir tesise verebiliriz"


 Fenerbahçe Kulübü Asbaşkanı İsfendiyar Zülfikari, Fenerbahçe - Galatasaray derbisi sonrası öldürülen Burak Yıldırım'ın adını bir tesise verebileceklerini söyledi.

Halkalı Anafen Dershanesi'nde Fenerbahçeli öğrenciler ile kahvaltıda bir araya gelen İsfendiyar Zülfikari, böyle bir davette öğrenciler ile bir araya gelmekten çok mutlu olduğunu belirtti.

Zülfikari, "Benim için çok keyifli bir davet oldu. Bundan sonra Fenerbahçe Kulübü olarak ister sosyal medya ister sosyal etkinlikler olsun seve seve katılacağız bu tür etkinliklere. Yeri gelir futbolcular gelir, yeri gelir yöneticiler gelir, sonuç olarak çocuklar bizim geleceğimiz." dedi.

Öğrenciler ile neler konuştuğu hakkında ise Asbaşkan Zülfikari, "Ben onlara Fenerbahçe'nin bir spor kulübü olduğunu ve dünyada da bu konuda örnek olduğunu sadece futbol değil basketbol, masa tenisi, atletizm gibi branşlarda da başarılı olduğunu ve bundan dolayı da lider olduğumuzu anlattım." diye konuştu.

Fenerbahçe- Galatasaray derbisi sonrası bıçaklanarak öldürülen Burak Yıldırım için Fenerbahçe Kulübü olarak bir tesise adının verilip verilmeyeceği hakkında sorulan bir soruya ise Zülfikari, "Bunu yönetimle değerlendiririz. Ama Burak Yıldırım'ın böyle bir olaya maruz kalması ve vefat etmesi bizi derinden üzdü. Kardeşimizin acısı içimizde sinmedi. Her türlü konuyu yönetimle değerlendirip karar vereceğiz." diye cevaplandırdı.

Öğrencilere Fenerbahçe forması hediye eden Zülfikari, daha sonra çekilen hatıra fotoğrafı sonrası ziyaretini tamamladı.KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER