ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL15°C
Sağanak Yağışlı
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 16 Aralık 2016 Cuma 01:29

"Bundan sonraki maçları da ciddi oynayıp, gruptan lider çıkmaya bakacağız"

"Bundan sonraki maçları da ciddi oynayıp, gruptan lider çıkmaya bakacağız"

Bursaspor Teknik Direktörü Hamzaoğlu: "Bundan sonraki maçları da ciddi oynayıp, gruptan lider çıkmaya bakacağız"


Bursaspor Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, 3-0 biten Ümraniyespor maçına ilişkin olarak, "Bundan sonraki maçları da ciddi oynayıp, gruptan lider çıkmaya bakacağız." dedi.

Hamzaoğlu, maçın ardından düzenlenen basın toplantısında, geçen cumartesi günü Beşiktaş maçından sonra stat yakınında meydana gelen terör saldırısının herkes kadar kendilerini de derinden üzdüğünü söyledi.

Şehitlere Allah'tan rahmet, yakınlarına da sabır dileyen Hamzaoğlu, "Dilerim bunlar son bulur. İnsan hayatıyla oynuyorlar ama dilerim ki Allah onların da bir şekilde hak ettiklerini nasip eder." değerlendirmesinde bulundu.

Hamzaoğlu, futbolcuların kupa maçlarına zor konsantre olduğunu vurgulayarak, şunları kaydetti:

"Futbolcularıma sahada kaldıkları sürece oyunu ciddi almalarını söyledim. Sadece sonucu değil, oyun anlamında da iyi işler yapmalarını istedim. Oyun kalitesinin istediğim gibi olduğunu söyleyemeyeceğim. Her şeye rağmen kazanmak güzel. Şimdi önümüzde Antalyaspor maçı var. Kupada da hedefimiz devam ediyor. Bundan sonraki maçları da ciddi oynayıp, gruptan lider çıkmaya bakacağız."

 

- Ümraniyespor cephesi

 

Ümraniyespor Teknik Direktörü Erkan Sözeri, sözlerine Bursasporlu taraftarların sahada ısınırken futbolcularına gösterdiği sevgi gösterilerine teşekkür ederek başladı.

Bursaspor'un sahaya polis kıyafetiyle çıkmasının çok büyük bir jest olduğunu vurgulayan Sözeri, şunları söyledi:

"Ülke olarak şu zor günlerde Bursasporlu oyuncuların polis kıyafetiyle seremoniye çıkması, oldukça anlamlıydı. Maça gelince, ilk yarıda futbol adına istediklerimizi yapamadık. İkinci yarıda kaçırdığımız bir penaltı ve direkten dönen bir topumuz vardı. Bunlar gol olsa belki sahadan beraberlikle ayrılabilirdik. Bursaspor büyük bir camia. Kupaya da önem veriyorlar. Bunu bizim maçta da gösterdiler. Bursaspor yönetimine de gösterdikleri misafirperverlikten dolayı teşekkür ediyorum. Biz de Bursaspor'u Ümraniye'de aynı şeklide misafir edeceğiz."

KAYNAK:
AA
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER