ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Hafif Sağanak Yağışlı
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 19 Ağustos 2013 Pazartesi 19:27

Bulut: Adam satmıyor

Bulut: Adam satmıyor

Arda Turan'ın menajeri Ahmet Bulut, oyuncunun Galatasaray'a transfer olacağı yönünde çıkan haberlere açıklık getirdi.


Arda Turan'ın Galatasaray'a transfer olacağı yönündeki iddialara menajer Ahmet Bulut'tan bir yanıt daha geldi. DHA'nın servis ettiği haberde "Diego Simeone, Arda'nın satışına onay verdi." ifadeleri Bulut tarafından yalanlandı.

İşte Bulut'un açıklamaları:

"ADAM ISRARLA SATMIYORUM DİYOR"

Basında çıkan haberlerin gerçeği yansıtmadığını ifade eden Bulut, Atletico Madrid'in patronu Angel Gil Marin'in Arda Turan'ı kesinlikle satmak istemediğini söyledi. Bulut, "Bu kulübün sahibi Gil Marin, adam ısrarla 'satmıyorum' diyor ve satmayakcak da. Hala bu tarz haberler nasıl çıkarılıyor anlayamıyorum. Artık hem ben, hem de Arda bu haberlerden çok rahatsız oluyor." dedi.

"ARDA, TÜRKİYE'YE DÖNMEK İSTEMİYOR"

Bir süredir basında çıkan "Arda dönmek istiyor" haberleri hakkında da konuşan Bulut, "Arda, Türkiye'ye dönmek istemiyor ve kariyer planlamasında da Türkiye yok. Arda'nın 24 milyon euroluk bir serbest kalma maddesi var, ancak bu rakamı getiren kulüp istediğini alabilir. Bunun dışında Arda'nın Türkiye'ye dönüşü mümkün değil" şeklinde konuştu. Arda Turan haberini yapan kişiyle de konuştuğunu belirten Bulut, "Kendisi ile telefonda da konuştum ve böyle bir durumun mümkün olmadığını ilettim. Bu tarz haberlere itibar edilmemeli. Atletico Madrid'in Arda konusundaki tutumu çok net, aynı şekilde Arda'nın da planlaması tamamen farklı yönde" ifadelerini kullandı.

KAYNAK:
DHA
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER