ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL22°C
Mevzi Sağanak
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 14 Nisan 2013 Pazar 19:45

Bülent Uygun: Kayserispor mağlubiyeti bizi zora soktu


 Gaziantepspor Teknik Direktörü Bülent Uygun, Kayserispor karşısında futbolcuların istenilen performansı sahaya yansıtamadığını ve bunun sonuncunda da alın    an mağlubiyetinin kendilerini zora soktuğunu ifade etti.

    Son haftalarda çok iyi bir ivme yakaladıklarını belirten genç hoca, Kayserispor karşısında alınan mağlubiyet ile ilgili olarak şunları kaydetti:         
    “Maalesef 7-8 haftadır aldığımız puanlara baktığımız da çok iyi bir ivme yakalamış Gaziantepspor, bu hafta da kendi seyircimizin önünde avantajımızı kullanarak, alacağımız 3 puanla çok rahatlamayı düşünüyorduk. Fakat ne oyun planı anlamında ne de oyuncuların performansı anlamında istediklerimiz ne yazık ki sahaya yansıtamadılar. Sonucunda mağlup olduk. Tabi ki işin ciddiyetini ve ehemmiyetini anlamak adına zor periyotta böyle bir mağlubiyet bizi açıkçası yordu.”

    Futbolcuların tekrar ayağa kalkacağını dile getiren Uygun, “Dolayısıyla alınan bu mağlubiyet bizi ne kadar zora soksa da Kayserispor camiasını aldıkları galibiyetten dolayı tebrik ediyorum. Yapılması gereken yapılacaktır. Kimse Gaziantepspor’dan büyük değildir.” diye konuştu.

    Kayserispor’u yendikleri takdirde çok rahatlamayı düşündüklerini vurgulayan futbolcu Binya ise “İyi de hazırlanmıştık ama bugün hiç kimse iyi oynamadı. Kötü bir oyun ortaya koyduk. Çok mutsuz olduk. Gerçekten bize yakışmayan bir oyun oldu. Ne yazık ki kaybettik.” dedi.

    Kötü başlayıp kötü bitirdikleri bir maç olduğunun altını çizen Dorge de maçın geneline bakıldığında iyi oynadıkları bir bölümün olmadığını ifade etti.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER