ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL7°C
Parçalı Bulutlu
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 09 Ocak 2013 Çarşamba 12:22

Bu haber Galatasaray'ı üzecek

Bu haber Galatasarayı üzecek

İtalyan basınından Sarı-kırmızılı kulübün görüşmelerini KAP'a bildirdiği Weslej Sneijder transferiyle ilgili şok iddia...


Ülkenin önde gelen spor yazarları, bu transferin olasılığının çok düşük olduğunu vurgulayarak Hollandalı yıldızın ayrılmasını isteyen sadece Inter kulübü olduğunu belirttiler. Sneijder'in Galatasaray tercihinin son dakikaya kadar ikinci plana bırakacağını savunan gazeteler ise bu oyuncunun 28 yaşında Türkiye'de futbol oynamaya gitmesinin imkansız olduğunu ifade etti.

Leggo gazetesinden Agnelli Alessio tarafından kaleme alınan bir yazıda Sneijder çok büyük bir oyuncu tek istediği kendi gibi büyük bir kulübe transfer olmak, ancak kimse bu oyuncuya 6.6 milyon euro net para vermek istemiyor, işte burada Galatasaray tercihi ön plana çıkıyor dedi.

Virgilio gazetesi ise "Galatasaray'ın teklifine Inter evet Sneijder ise hayır dedi" başlıklı haberinde Hollandalı oyuncunun henüz kesin cevabını vermediğine dikkat çekti. Gazete, Sneijder2in masasında başka alternatiflerde olduğunu da hatırlatarak bu transferin zorluğuna işaret etti.

Sneijder'in menajeri Soren Lerby İtalyan medyasına, futbolcunun Inter'i ancak kendi ayarında veya daha büyük bir kuüp olursa bırakır açıklaması yaparak kafalarda soru işareti bıraktı. Lerby, Sneijder'in İngiltere'de oynamak istediğini ve Queen Park Rangers'dan teklif aldığınıda kaydederek para olara kbizi tatmin etmelerine rağmen bunu reddettik açıklamasını yaptı.

Lerby'nin İngiltere'den ayrıca Liverpool ve Tottenham kulüpleriyle de görüşme yaptığı iddia edildi.ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER