ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Kuvvetli Sağanak
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 14 Mayıs 2013 Salı 07:22

Bu görüntülere öfke yağıyor

Bu görüntülere öfke yağıyor

Lig TV’nin kameralarına yansıyan görüntülerde, Fenerbahçeli Meireles’in kırmızı kartla oyun dışında kalan Sabri’ye doğru cinsel organını tutup gösterdiği ortaya çıktı.


Raul Meireles'in, gergin geçen derbide kırmızı kart gören Sabri Sarıoğlu'na Fenerbahçe yedek kulübesinin önünden geçerken yaptığı çirkin hareket infial yarattı.

Fenerbahçe-Galatasaray derbisi boyunca Saracoğlu'nun çimlerine sirayet eden ve futboldan soğutan gerginlik, perde arkasında yaşanan çirkeflikleri ile gündemi işgale devam ediyor... Zorlu doksan dakikanın uzatma anlarında Volkan Demirel ve Sabri Sarıoğlu, birbirinin boğazına sarılmış ve kırmızı kartla cezalandırılmıştı. Fenerbahçe'nin Portekizli futbolcusu Meireles'in, oyun dışı kalan ezeli rakibin kaptanı Sabri'ye, Fenerbahçe'nin yedek kulübesi önünden geçerken yaptığı çirkin hareket dün önce sosyal medyada yankılandı ardından yayıncı kuruluş Lig Tv tarafından ekranlara taşındı ve infial oluştu.

NOUMA ÖRNEĞI HAFIZALARDA

Söz konusu görüntülerde elini cinsel organına götürerek Sabri'ye hakaret eden Meireles, bir dönem Beşiktaş forması giyen ve F.Bahçe'ye attığı bir gol sonrası elini şortuna soktuğu için adı 'tombalacı'ya çıkan Pascal Nouma'yı anımsattı. Fransız futbolcu, çirkin hareketi sonrası yedi ay men cezası almış ve Beşiktaş ile ilişiği kesilmişti. Meireles'in kamuoyunda infial yaratan görüntüleri Fenerbahçe yönetimini nezdinde de büyük hayal kırıklığı yarattı. Sezonun ilk yarısında oynanan G.Saray derbisinde gördüğü kırmızı kart sonrası hakem Halis Özkahya'ya tükürdüğü iddia edilen ve 12 maç ceza alan Meireles'in cezasını Tahkim 4 maça indirmişti.

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER