ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL23°C
Az Bulutlu
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 11 Haziran 2013 Salı 23:25

Bruno Alves: "F.Bahçe hedefleri yüksek bir takım"

Bruno Alves: "F.Bahçe hedefleri yüksek bir takım"

Fenerbahçe'nin yeni transferi Bruno Alves, Fenerbahçe TV'ye konuştu


İşte Alves'in sözleri: "Bugün uzun, yorucu bir gündü. Ancak tek hissettiğim şey mutluluktu. İstanbul muhteşem bir şehir. Umarım bu muhteşem şehirde keyifli anlar geçiririm. İlk duyduğumda Fenerbahçe gibi büyük bir kulübün benimle ilgilenmesine mutlu oldum. Raul Meireles takım arkadaşım, ondan Fenerbahçe ve Türkiye ile ilgili bilgi aldım. Fenerbahçe hedefleri yüksek olan, her sene şampiyonluğa oynayan bir kulüp. Bunları düşününce transferde karar alma aşaması çok kolaylaştı.

Muhteşem bir kulüp, muhteşem bir taraftar olduğunu söyledi. Şehrin çok güzel olduğunu söyledi. Buradaki yaşantının kalitesinin yüksek olduğunu anlattı. Pişman olmayacağını söyledi. Ben de bu kararı aldım. Uzun uzun konuştuk.

Savunmacıyım. Fenerbahçe kariyerimde bir üst seviye olacak. Bu anlamda çok mutluyum. Kariyerimi daha da yukarıya taşıyacak Fenerbahçe. Sert oynamayı sağlam oynamayı çok severim. Bunun ötesinde topla da beceri gerekiyor. Eğer imkan dahilindeyse hücumsal katkıda da bulunmayı severim. Kazanmaya alışkın bir futbolcuyum. Hep şampiyonluklar yaşadım. Amacım burada da yaşamak. Fenerbahçe gibi üst düzey bir kulüp de yer almak çok güzel. Tek düşüncem var, kazanmak."

"İDOLÜM BABAM"

"Ligi iyi biliyorum. Özellikler derbileri izledim. Portekizli oyuncular da var. Seviye yüksek bildiğim kadarıyla. Fenerbahçe'de çok üst düzey futbolcular var. Başarıya ulaşacağımıza inanıyoruz.

Bizim ailemiz eşittir futbol. 3 jenerasyondur futbolcuyuz. Dedem, babam, kardeşim hepsi futbolcu. Biz babamızın antrenörlüğünde futbolculuğa başladık. Bu seviyelere sayesinde geldik. Futbol ailemin en önemli parçasıydı. İdolüm babam. Beni hep eğitmiştir. Onu hep örnek aldım. Babamla ve ailemle gurur duyuyorum.

Ailemle olmayı seviyorum. Kardeşlerimle Playstation oynamayı seviyorum. Her şeyi yapmaya çalışıyorum. Arkadaşlarımla ayak futbolu oynuyorum. Müziği de seviyorum. Boş vakitlerimi değerlendirmeyi biliyorum. 2 çocuğum var. Bir kızım, bir oğlum. Bir oğlum da yolda. Çocuklarım ne tercih ederse destek olacağım. Ama tabii ki içlerinde futbolla ilgili bir şey vardır. Tercih ederlerse futbolu, en büyük destekçileri olurum.

Meireles'in 10 parmağında 10 marifet var. Gurur duyuyorum arkadaşım olduğu için.

Burada olmaktan dolayı çok mutluyum. Çok heyecanlıyım. Ben sahada her zaman en iyisini yapmaya çalışacağım. Rahat bir şekilde maç izlemeleri için her şeyimi vereceğim. Birlikte arzuladığımız kupalara uzanacağız. Forma gerçekten çok güzel. Renklere bayıldım. Bana da çok yakıştığını düşünüyorum."

(habertürk)

KAYNAK:
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER