ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL12°C
Çok Bulutlu
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 23 Aralık 2013 Pazartesi 14:03

Brezilyalı'dan Beşiktaş'a kötü haber

Brezilyalıdan Beşiktaşa kötü haber

Beşiktaş'ın transfer listesinde olan Brezilyalı yıldız oyuncu ilginç açıklamalarda bulundu.


Beşiktaş, Ronaldinho’yu kadrosuna katmak için tekrar görüşmelere başladı. İkinci başkan Ahmet Nur Çebi’nin yürüttüğü transfer görüşmelerinde büyük bir aşama kaydedilse de, Ronaldinho kendi ülkesinin basınına kafa karıştıran açıklamalar yapmaya devam ediyor.

Fas’ta düzenlenen Dünya Kulüpler Şampiyonası’nın sona ermesinin ardından geleceği ile ilgili konuşan Ronaldinho abisi Roberto Assis’in her şeyi halledeceğini söyledi.

RONALDİNHO: “BEN TATİLE ÇIKIYORUM BÜTÜN YETKİLER AĞABEYİMDE”

Ağabeyi Assis ile genel düşüncelerinin Atletico’da kalmaktan yana olduğunu ama futbolda her an herşeyin olmasının da mümkün olduğunu söyleyen Ronaldinho, “Şu anda düşündüğüm tek şey futbolu unutup tatil yapmak. Ağabeyim ile transfer konularını konuştuk ve benim adıma gereken neyse yapacak. Ben şu anda sadece tatile çıkıp futbolu unutmak istiyorum. Bütün görüşmeleri ve anlaşmaları ağabeyim yapacak” dedi.
Brezilya basını Ronaldinho’nun bu açıklamalarını, Atletico’ya yeniden imza atmak istese de kendisi ile ilgilenen diğer kulüplere ‘açık kapı bırakması’ olarak yorumlandı.

AHMET NUR ÇEBİ, ROBERTO ASSİS’İ İSTANBUL’A ÇAĞIRDI

Beşiktaş cephesinde ise Ahmet Nur Çebi Ronaldinho transferinde tekrar atağa geçti ve Roberto Assis’i görüşme yapmak için İstanbul’a çağırdı. Bu görüşmeye elinde güçlü kozlar ile çıkmak isteyen Çebi, Ronaldinho’un ücretinin önemli bir kısmını karşılayacak sponsor ile çok büyük oranda anlaştı. Arada kalan ufak pürüzlerin de Roberto Assis ile yapılacak görüşmelerde ortadan kalkacağı öğrenildi.

KAYNAK:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER