ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Parçalı Bulutlu
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 20 Kasım 2012 Salı 14:23

Boluspor, Güller ile yollarını ayırdı


     PTT 1. Lig takımlarından Boluspor, teknik direktör Serhat Güller ile yollarını ayırdı.
     Boluspor Kulüp Başkanı Abdullah Abat,  yaptığı açıklamada, içeride oynanan Manisaspor maçından sonra teknik direktör Serhat Güller'in, görevinden ayrılma isteğini kendisine bildirdiğini söyledi.
     Bunun üzerine yaptıkları yönetim kurulu toplantısında Güller'in istifasının kabul edildiğini anlatan Abat, Güller'in, tazminat konusunda bir talebinin olmadığını ifade etti.
     Abat, Güller'e takıma verdiği destekten dolayı teşekkür ederek, ''Takımı maalesef iyi yere getiremedik. Bunun içerisinde şansızlıklar da var. Olmayınca olmuyor. Diğer dış etkenler de buna çanak tuttu. Olması gereken belkide buydu. Bizim için belki bir sıçrama noktası olabilir'' diye konuştu.
     Güller'le hiç bir şekilde kırgın ve dargın olarak ayrılmadıklarını dile getiren Abat, ''Hocamızla kimsenin vebali hakkı kalmadan, dostça ve insani değerler çerçevesinde yollarımızı ayırdık. Bundan sonra hocamıza futbol, spor ve yaşantısında başarılar diliyorum. Biz hakkımızı helal ettik, o da helal etti. Gayet medeni bir şekilde yollarımızı ayırdık'' ifadesini kullandı.
     Abat, herhangi bir teknik direktörle şu anda bir görüşme yapmadıklarını belirterek, takımın başına getirilecek teknik direktörünün yönetimle yapılacak toplantıda kararlaştırılacağını bildirdi.
    
    

KAYNAK:
AA
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER