ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Yağışlı
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 07 Mart 2014 Cuma 12:50

Bitlis Devlet Hastanesi halı saha turnuvası sona erdi

Bitlis Devlet Hastanesi halı saha turnuvası sona erdi


Bitlis Devlet Hastanesi tarafından dostluk ve kaynaşma adı altında yapılan ve 40 gün süren Bitlis Devlet Hastanesi halı saha futbol turnuvası sona erdi.
Özel bir halı sahada yapılan ve 12 takımın katılım gösterdiği turnuva oynanan son maçlarla bittii. Dostluk ve centilmenlik havasında geçen turnuvada hastanenin Ameliyathane takımı birinci, otomasyon takımı ikinci ve laboratuvar takımı üçüncü oldu. Turnuvanın sona ermesinin ardından halı sahada ödül töreni düzenledi. Düzenlenen ödül töreniyle turnuva hakemlerine teşekkür plaketi, dereceye giren takımlara kupa, oyunculara ise madalya verildi.

Turnuvanın kaynaşma, birlik ve beraberliği pekiştirmek adına yapıldığını belirten Bitlis Devlet Hastanesi Başhekimi Erdal Dilekçi, turnuvaya katılan tüm takım ve sporcularına katılımlarından dolayı teşekkür etti.

Turnuvada dereceye giren takımları ve oyuncuları tebrik ettiğini ifade eden Başhekim Dilekçi, “Amaç sadece futbol oynamak ya da koşturmak değildi. Bu turnuvanın yapılmasının en büyük amacı mesai arkadaşlarımız arasında ki birlik ve beraberliği sağlayıp daha çok kaynaşmalarına vesile olmaktı. Turnuvamız yaklaşık 40 gün sürdü. Bu süre de amacımıza ulaştığımıza inanıyorum. Ben turnuvada ter dökerek dereceye giren takım ve oyuncularımızı tebrik ediyorum. Diğer takımlarımızı ve oyuncularımız da ayrıca turnuvaya katılımlarından dolayı tebrik ediyorum. Turnuvamız gerçekten dostluk havasında geçti. İnşallah daha nice turnuvalara imza atmayı hedefliyoruz. Bu turnuvamızın asıl kazananı dostluk oldu.” diye konuştu.
KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER