ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL23°C
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 29 Ağustos 2013 Perşembe 00:58

"Bir şey çıkacağını sanmıyorum"


Eski Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Şen, Uluslararası Spor Tahkim Mahkemesi (CAS) tarafından Fenerbahçe'nin UEFA organizasyonlarından 2 yıl men cezasının onanmasına ilişkin, "3 Temmuz'da başlayan süreç, kulüp yönünden bugün noktalandı. CAS'ın bu kararından sonra İsviçre'deki federal mahkemeden bir şey çıkacağını sanmıyorum" dedi.

CAS kararının ardından gelinen süreç hakkında gazetecilere açıklama yapan Şen, taraftarların, çok moralsiz gördüğü futbolcuların yanında olmaları gerektiğini söyledi.

Kulüp tarafından bugüne kadar her şeyin denendiğini belirten Şen, "3 Temmuz'da başlayan süreç kulüp yönünden bugün noktalandı. CAS'ın bu kararından sonra İsviçre'dekİ federal mahkemeden bir şey çıkacağını sanmıyorum" diye konuştu.
Taraftarların ne olursa olsun takıma sahip çıkmasını isteyen Şen, "Taraftarlarımızın çok moralsiz gördüğü futbolcuların yanında olmaları onların en büyük görevidir. Onu sakın ihmal etmesinler, aksi taktirde bizim takım da dağılırsa sonra toparlamak çok daha zorlaşır. Onun için Ersun Yanal'ın da taktiği, tekniği, antrenörlüğü bir tarafa, bu yıl yapacağı en büyük görev, futbolcuların moralini yerine getirecek psikolojik hoca gibi davranmasıdır" ifadesini kullandı.
 

KAYNAK:
AA
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER