ÖNE ÇIKANLAR :
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 30 Temmuz 2013 Salı 16:06

Bilic'ten Veli'ye özel ilgi

Bilicten Veliye özel ilgi

Siyah-beyazlı ekip günün ilk antrenmanında bir saat 15 dakika çalıştı. Beşiktaşlı futbolcular akşam saatlerinde basına kapalı ikinci bir antrenman daha yapacak.


Yeni sezon hazırlıklarının ikinci etabını, Avusturya'da  sürdüren Beşiktaş Futbol Takımı, günün ilk antrenmanı gerçekleştirdi. 
 
Futbolcular, teknik direktör Slaven Biliç yönetiminde bir saat 15  dakika süren antrenmana, düz koşuyla başladı. Ardından iki gruba ayrılarak yarı  sahada top kapma çalışması yapan takım, idmanın ikinci yarısında üç gruba ayrıldı  ve dönüşümlü olarak ayak tenisi, minyatür kalede maç yaptı. 
 
Ayak tenisinde Serdar Kurtuluş, Necip Uysal, Gökhan Süzen ile  Muhammed, Ömer, İbrahim Toraman arasında kaybeden takımın parfüm alacağı  iddiasına dayanan bir maç oynandı. Biliç'in de yakından izlediği maçı, Serdar  Kurtuluş, Necip Uysal ve Gökhan Süzen kazandı. 
 
Top kapma çalışması sırasında ayağını burkan Veli Kavlak bir süre saha  kenarında ayrı çalıştı. Çalışmanın ardından Veli Kavlak'ın yanına giden Biliç, kendisiyle uzun süre sohbet etti. 
 
Sakatlıkları devam eden Uğur Boral, İsmail Köybaşı ve Sezer Öztürk  salonda çalışırken, Manuel Fernandes "sol dizindeki ağrı", Hugo Almeida "bel  kaslarındaki sertleşme" ve Filip Holosko da İstanbul'da ameliyat olduğu için  antrenmana katılmadı. 
 
Beşiktaş'ın, günün ikinci idmanını akşam saatlerinde basına kapalı  olarak yapacağı bildirildi. Siyah-beyazlı ekip kamp kapsamındaki 5. hazırlık  maçını yarın TSİ 19.00'da kamp bölgesindeki Dolomitin Stadı'nda Sırbistan'ın  Cukaricki takımıyla oynayacak. 
 
  
 
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER