ÖNE ÇIKANLAR :
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 02 Temmuz 2013 Salı 21:26

Bilic ilk yasağını koydu!

Bilic ilk yasağını koydu!

Beşiktaş dün başladığı Almanya kampını, bugün akşam saatlerinde gerçekleştirdiği antrenmanla sürdürdü.


Antrenmanları daha uzun süre takip etmek isteyen basın mensupları, Bilic ile konuşarak durumun düzelmesini istedi. Ancak Hırvat teknik adam, bugün taktik antrenman yaptıracağını ve bu çalışmanın görüntülenmemesini istedi.

YENİ TRANSFER FRANCO CUMA GÜNÜ KAMPA DAHİL OLACAK

Antrenmanda, bugün kampa katılan Fernandes ve henüz izinden dönmeyen Almeida yer almadı. Yeni transfer Pedro Franco'nun ise 5 Temmuz Cuma günü kampa katılacağı belirtildi.

BILIC'DEN OYUNCULARINA "DOĞRU PAS" UYARISI

Göreve ilk başladığı günden bu yana takımı ile ilgili en ince ayrıntılara dahi dikkat ettiği gözlenen Bilic, bugün de pas çalışması sırasında oyuncuları ile tek tek ilgilendi. İstediği şekilde pas veremeyen futbolcularını uyaran Bilic, oyuncularına nasıl pas vermesi gerektiği yönünde telkinlerde bulundu.

KALECİLERE SABAH 06.00 ÇALIŞMASI

Deportivo La Coruna takımından teknik heyete dahil edilen kaleci antrenörü Jose Carreira, kalecilere yoğun bir çalışma programı uyguluyor. Bugün 06.00'da kalecileri antrenman sahasında çalıştıran Carreira, akşam yapılan antrenmanda da takımın üç kalecisi ile özel olarak ilgilendi. Takımın kalecileri Cenk Gönen, Emre Metin ve Günay Güvenç'i yoğun şekilde çalıştıran Jose Carreira, kamp boyunca hazırlayacağı raporu teknik direktör Bilic'e sunacak.

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER