ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Hafif Sağanak Yağışlı
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 14 Mayıs 2013 Salı 12:23

Beylikdüzü, Türkiye Tekerlekli Kayak Şampiyonası’na hazırlanıyor

Beylikdüzü, Türkiye Tekerlekli Kayak Şampiyonasına hazırlanıyor


Beylikdüzü’nde 18 - 19 Mayıs tarihlerinde Gürpınar sahilinde düzenlenecek Türkiye Tekerlekli Kayak Şampiyonası için hazırlıklar tüm hızıyla devam ediyor.

Beylikdüzü, Türkiye Tekerlekli Kayak Şampiyonası’na hazırlanıyor, çalışmalar bu doğrultuda sürüyor. Beylikdüzü’nde ilk kez gerçekleştirilecek şampiyona iki gün sürecek. 18 - 19 Mayıs tarihlerinde Gürpınar Sahili’nde yapılacak şampiyona iki grup halinde koşulacak. İlk gün uzun parkur 10 bin metre, ikinci gün ise kısa parkur 400 metre yarışları yapılacak. Türkiye Kayak Federasyonu tarafından yapılan şampiyona sonunda hedef Tekerlekli Kayak Dünya Şampiyonası’nı Beylikdüzü’ne getirmek.

17 MAYIS’TA DÜZENLENECEK KORTEJ İLE ŞAMPİYONA BAŞLIYOR

Gürpınar sahilinde düzenlenecek şampiyona için Beylikdüzü Belediyesi ekipleri çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor.

Peyzaj uygulamaları, duvar boyamaları, kanalizasyon kapaklarının onarımı gibi çalışmalar sahilde devam ederken, yarışmalar için Beylikdüzü Belediye Başkan Yardımcısı İsmail Yalçın başkanlığında bir de toplantı gerçekleştirildi.

Belediye birim müdürleri ile yapılan toplantıda yarışmanın detayları görüşülürken, Başkan Yardımcısı Yalçın 17 Mayıs akşamı düzenlenecek kortej ile Türkiye Tekerlekli Kayak Şampiyonası’nın Beylikdüzü’nde başlayacağını ifade etti.


KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER