ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL17°C
Parçalı Bulutlu
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 26 Temmuz 2013 Cuma 13:23

Beşiktaş'ta sakatlığı bulunan Holosko, İstanbul'a döndü


Beşiktaş'ta sakatlıkları süren Filip Holosko tedavi amacı ile İstanbul'a gönderildi, yeni transfer Sezer Öztürk ise 10 gün sonra çalışmalara başlayabileceği açıklandı.

Beşiktaş'ın sakat iki futbolcusu Holosko ve Sezer Öztürk'ün sağlık durumları hakkında siyah - beyazlı kulüp doktorları bir açıklama yaptı. Yeni sezon hazırlıklarını Avusturya'da sürdüren Beşiktaş'ta 1 haftadır sakatlık dolayısıyla idmanlara çıkamayan Holosko'un tedavisi için İstanbul'a gönderildiği, Sezer Öztürk'ün ise 10 gün sonra idmanlara çıkmasının beklendiği bildirildi.

Siyah - beyazlı kulüpten konuylayapılan açıklamada ise şu ifadelere yer verildi: "Kasık ağrıları şikayeti nedeniyle 1 haftadır antrenmanlara çıkamayan Filip Holosko'nun, çekilen MR ve muayenesi sonrasında detaylı tetkiklere ihtiyaç duyuldu. Bu tetkik ve konsültasyonların Fulya Acıbadem Hastanesi Sporcu Sağlığı Merkezi'nde gerçekleştirilmesi için futbolcumuzun, İstanbul'a gönderilmesine karar verildi. Filip Holosko, bugün İstanbul'a hareket etti.

Hazırlık maçında sağ ayak bilek burkulması olan futbolcumuz Sezer Öztürk'ün yapılan değerlendirmesi sonucunda bağ ve kas zedelenmesi tespit edildi ve tedavisine başlandı. Sezer Öztürk'ün 10 gün içinde takım antrenmanlarına başlaması hedeflenmektedir."
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER