SON DAKİKA :
İSTANBUL19°C
Çok Bulutlu
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 24 Ekim 2014 Cuma 16:36

Beşiktaş'ta sakat oyuncuların durumu

/home/yztusr/public_html http://cdn1.yazete.com/store/img/besiktas-barcelona-deplasmaninda-1475616-622x360.jpg /home/yztusr/public_html/store/img/besiktas-barcelona-deplasmaninda-1475616-622x360.jpg
Beşiktaşta sakat oyuncuların durumu

Beşiktaş'ın Sağlık Ekibi Sorumlusu ve Futbol A Takımı Doktoru Ertuğrul Karanlık, futbolcuların sağlık durumlarıyla ilgili açıklamalar yaptı.


Siyah-Beyazlı futbolcuların sağlık durumu ile ilgili bilgilendirmeler şu şekilde:

'GÖKHAN TÖRE'NİN TEDAVİSİNE BAŞLANDI'

"Partizan maçından önce Gökhan Töre, sağ kasık bölgesinde ağrısı olduğunu söyledi ve hemen tedavi ettik. Ardından hocamız ile konuşarak oynaması kararını verdik. Bugün Gökhan Töre ile ilgili kontrollerimizi yaptık ve sağ kasıkta 1. derece zorlama olduğunu tespit ettik. Gökhan'ın tedavisine hemen başladık"

'SERDAR KURTULUŞ'UN DURUMUNDAN MEMNUNUM'

"Serdar Kurtuluş çalışmalarına devam ediyor ve durumundan memnunum. İyiye gittiği için bugün yürüyüşlere başladı. Yakın zaman içerisinde bisikletle de çalışmaya başlayacak. Durumunun iyi olduğunu söyleyebilirim"

'SOSA, İYİLEŞMEK İÇİN ÇOK ÇALIŞIYOR'

"Sosa konusunda herhangi bir sıkıntımız yok ve çalışmalarına devam ediyor. Son raporlara baktığım zaman hızla iyiye gittiğini gördüm. İyileşmek için o kadar çok çalışıyor ki, bu özverisinden dolayı yarın ona izin verdim. Pazar günü ise Jose Sosa ile yaptığımız çalışmalara devam edeceğiz" ifadelerini kullandı.

'MUSTAFA PEKTEMEK, İYİYE GİDİYOR'

"Mustafa Pektemek de Sosa ve Serdar Kurutuluş gibi iyiye gidiyor. Sakatlığında iki buçuk haftayı geri bıraktı. Yüzde yüze yakın bir performansa yaklaştı. Kayseri Erciyesspor maçında riske girmeden önümüzdeki hafta tam performansla Mustafa'yı takıma geri vereceğiz."

Ertuğrul Karanlık, İsmail Köybaşı'nın durumunun ise ciddi olmadığını, ancak kontrol amaçlı olarak MR çekileceğini sözlerine ekledi.

KAYNAK:
DHA
ÖNCEKİ HABER

Programı terk etti!

SONRAKİ HABER

Varsa yoksa 4. yıldız!

YORUM YAZ
Henüz yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Yada Misafir Olarak Yorum Yapabilirsiniz.Üyeliğiniz varsa üye girişi yapabilirsiniz. Yeni üyelik için üyelik formunu kullanabilirsiniz.